داموندمگ

اتصال تراست ولت به یونی سواپ + آموزش تصویری

DAMOND
اتصال تراست ولت به یونی سواپ

در یونی سواپ، می‌توانید اتریوم را با توکن دیگری مبادله کنید. اما قبل از اینکه بتوانید این کار را انجام دهید، ابتدا باید یک کیف پول را به یونی سواپ متصل کنید. سپس، می‌توانید از اتریوم کیف پول خود برای مبادله توکن دیگری استفاده کنید.

یونی سواپ به شما امکان می‌دهد به چندین کیف پول از جمله متامسک و ولت کانکت متصل شوید. البته ممکن است ببینید که گزینه تراست ولت وجود ندارد. ضمن اینکه تراست ولت در سال 2021، مرورگر  DApp را حذف کرد که طبق دستورالعمل‌های اپ استور اپل است. بنابراین، نمی‌توانید از مرورگر DApp در تراست ولت استفاده کنید.

در عوض، باید از یونی سواپ در مرورگری مانند سافاری یا کروم استفاده کنید. در این آموزش از داموندمگ، نحوه اتصال یونی تراست ولت را در مرورگر تلفن همراه مانند سافاری یا کروم خواهید آموخت.

نحوه اتصال تراست ولت به یونی سواپ

برای اتصال تراست ولت به یونی سواپ، یونی سواپ را در مرورگر تلفن همراه باز کنید و روی Connect Wallet ضربه بزنید. سپس، می‌توانید از WalletConnect برای اتصال به Trust Wallet استفاده کنید. پس از اتصال تراست ولت به یونی سواپ، می‌توانید اتریوم را با توکن دیگری تعویض کنید. با این حال، ابتدا باید مقداری اتریوم روی کیف پول خود داشته باشید.

اگر این کار را نکردید، می‌توانید آن را از بایننس خریداری کنید و سپس به تراست ولت انتقال دهید. از زمان حذف مرورگر DApp درتراست ولت، نمی‌توانید از یونی سواپ در تراست ولت استفاده کنید. بنابراین، به جای آن باید از یونی سواپ در مرورگر استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی داموندمگ:  آموزش افزودن فانتوم به متامسک

اگر از دستگاه تلفن همراه استفاده می‌کنید، می‌توانید از یونی سواپ در سافاری یا کروم دیدن کنید. در صرافی یونی سواپ، می‌توانید با استفاده از WalletConnect به تراست ولت متصل شوید.

1. یونی سواپ را باز کنید و به WalletConnect وصل شوید

ولت کانکت

کیف پول را به یونی سواپ وصل کنید. اولین قدم این است که یونی سواپ را باز کنید و به WalletConnect متصل شوید. ابتدا یک مرورگر تلفن همراه مانند سافاری یا کروم را باز کنید. در این آموزش، ما از مرورگر سافاری استفاده خواهیم کرد. اگر از دستگاه اندروید استفاده می‌کنید، می‌توانید کروم را به جای آن باز کنید.

هنگامی که در یک مرورگر تلفن همراه هستید، به وب سایت یونی سواپ بروید. در صفحه مبادلات، دکمه Connect Wallet را خواهید دید. روی آن ضربه بزنید. همچنین می‌توانید روی دکمه Connect to a wallet در پایین صفحه ضربه بزنید. سپس یک منوی کشویی باز خواهد شد.

اتصال به کیف پول

در این منو، می‌توانید به سه کیف پول مختلف متصل شوید. کیف پول ها شامل WalletConnect، Open in Coinbase Wallet  و Fortmatic هستند. شاید متوجه شده باشید که گزینه تراست ولت وجود ندارد. بنابراین، برای اتصال یونی سواپ به تراستولت باید از WalletConnect استفاده کنید. روی WalletConnect ضربه بزنید تا WalletConnect باز شود.

2. به Trust متصل شوید

اتصال به تراست ولت

بعد از اینکه روی WalletConnect ضربه زدید، یک پاپ آپ باز می‌شود. در آن، لیستی از کیف پول‌ها را می‌بینید که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید، که شامل Rainbow، Trust، Argent  و چند مورد دیگر است.

برای اتصال به Trust Wallet روی «Trust» ضربه بزنید. اگر از یونی سواپ در مرورگر دسکتاپ استفاده می‌کنید، یک کد QR ظاهر می‌شود. باید آن را با استفاده از اسکنر کد QR در Trust Wallet اسکن کنید. با رفتن به Trust Wallet > Settings > WalletConnect می‌توانید آن را پیدا کنید.

مطلب پیشنهادی داموندمگ:  نامی والت چیست؟ آموزش کیف پول Nami Wallet

پس از اسکن کد QR، روی Connect ضربه بزنید تا Trust Wallet را به سونی سواپ متصل کنید. پس از ضربه زدن روی Trust یک پیام پاپ آپ باز می‌شود. پیام از این قرار خواهد بود:

Open in Trust?

باز شدن در تراست

پیام پاپ آپ از شما می‌خواهد که صفحه را در Trust Wallet باز کنید. روی Open ضربه بزنید تا صفحه تراست ولت باز شود.

3. تراست ولت را به یونی سواپ متصل کنید.

تراست ولت را به یونی سواپ متصل کنید

پس از اینکه روی Open ضربه زدید، تراست ولت باز می‌شود. در تراست ولت، از شما خواسته می‌شود که به رابط یونی سواپ متصل شوید. برای اتصال روی Connect ضربه بزنید. اگر دکمه Connect را نمی‌بینید، به این معنی است که با مشکل بارگیری مواجه شده‌اید. برای رفع این مشکل، برنامه تراست ولت را ببندید و مرحله دوم را تکرار کنید. بستن اجباری برنامه اکثر مشکلات بارگیری را برطرف می‌کند.

پس از اینکه روی Connect ضربه زدید، در مرورگر تلفن همراه خود به یونی سواپ بازگردید. اگر اتصال موفقیت آمیز باشد، آدرس تراست ولت خود را در پایین صفحه خواهید دید. به عبارت دیگر، دکمه Connect to a wallet باید با آدرس کیف پول تراست شما جایگزین شود. اگر اتصال موفقیت آمیز نباشد، همچنان دکمه Connect to a wallet را خواهید دید. اگر اینطور است، باید مراحل را دوباره تکرار کنید. در غیر این صورت اتصال به درستی برقرار خواهد شد.

اتمام اتصال یونی سواپ به تراست ولت

به خاطر داشته باشید که باید موجودی اتریوم کافی برای مبادله با توکن دیگر داشته باشید. اگر اتریوم ندارید، باید آن را از یک صرافی ارز دیجیتال مانند بایننس خریداری کنید و ابتدا آن را به Trust Wallet انتقال دهید.

مطلب پیشنهادی داموندمگ:  بهترین کیف پول NFT در سال 2022
دسته بندی مطالب
مطالب مرتبط
مطالب مرجع

ارز دیجیتال چیست؟

بلاک چین چیست؟

متاورس چیست؟

NFT چیست؟

دیفای (DeFi) چیست؟

صرافی غیرمتمرکز چیست؟

کیف پول چیست؟

تحلیل تکنیکال چیست؟

ایردراپ چیست؟

استیکینگ ارز دیجیتال چیست؟

بیت کوین چیست؟

اتریوم چیست؟

تتر چیست؟

خرید و فروش ارز های دیجیتال
ما را دنبال کنید
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.