داموندمگ

آموزش رفع ارور Undefined در پنکیک سواپ

DAMOND
رفع ارور Undefined در پنکیک سواپ

آیا هنگام مبادله ارز دیجیتال در پنکیک سواپ با ارور Undefined مواجه شده‌اید؟ پیام کامل آن به این صورت خواهد بود:

The transaction cannot succeed due to error: undefined

این ارور در هنگام خرید و فروش توکن ممکن است رخ دهد. ضمن اینکه اخیراً پنکیک سواپ زمان زیادی نیاز دارد تا موجودی توکن کاربران را نمایش دهد، که به دلیل وجود ترافیک بالا رخ می‌دهد. چنانچه برای شروع تراکنش به دلیل عدم نمایش موجودی مدت زیادی منتظر ماندید، بهتر است صفحه را یک بار ریفرش کنید. در ادامه این آموزش از داموندمگ، به بررسی ارور Undefined در پنکیک سواپ خواهیم پرداخت و روش رفع آن را معرفی خواهیم کرد.

Undefined در پنکیک سواپ به چه معنا است؟

Undefined یا تعریف نشده به این معنی است که تراکنش شکست خورده است. دلیل نمایش این خطا آن است که کاربران تعداد توکن‌هایی که می‌خواهند بخرند یا بفروشند را مشخص نکرده‌اند. زمانی که سیستم نتواند محاسبه کند، مقدار خرید و فروش چقدر است، نمی‌تواند تراکنشی انجام دهد. بنابراین این ارور به تخمین توکن‌ها برمی‌گردد.

چنانچه در پنکیک سواپ بخواهید بایننس کوین یا اتریوم بخرید، فیلدی برای تخمین مقدار آن‌ها وجود دارد. از طرف دیگر در تراکنش فروش، تخمین در بالا خواهد بود. ارور Undefined به این دلیل نمایش داده می‌شود، که عدد تخمین به جای فیلد بایننس کوین یا اتریوم در فیلد توکن است.

مطلب پیشنهادی داموندمگ:  نحوه اتصال تراست ولت به پنکیک سواپ در اندروید

 نحوه رفع ارور Undefined در پنکیک سواپ

برای رفع این خطا باید مقدار تخمین تعداد توکن‌هایی که می‌خواهید بخرید یا بفروشید را اصلاح کنید. پس از آن تراکنش موفقیت‌آمیز خواهد بود. به طور معمول هر زمان که یک توکن می‌خرید، باید تعداد بایننس کوین یا اتریوم معادل که می‌خواهید با آن مبادله کنید را مشخص کنید. برای مثال چنانچه 0.2 بایننس کوین دارید و می‌خواهید آن را با Bonfire مبادله کنید، باید عدد 0.2 را در فیلد مربوط به بایننس کوین وارد کنید. با این کار مقدار Bonfire نخمین زده خواهد شد. نتیجه این کار شکست تراکنش است.

برای حل این مشکل، باید مطمئن شوید که بایننس کوین یا اتریومی که می‌خواهید مبادله کنید، به جای کوینی که می‌خواهید بخرید تخمین زده شود. اگر تراکنش خرید انجام می‌دهید، فیلد تخمین باید در بالا باشد. از طریف دیگر اگر تراکنش فروش انجام می‌دهید، فیلد تخمین باید در پایین باشد.

در ادامه مراحل رفع این ارور را قدم به قدم بررسی خواهیم کرد.

مرحله 1: آخرین رقم توکن را تغییر دهید

ارور Undefined در پنکیک سواپ: آخرین رقم توکن را تغییر دهید

ابتدا تراست ولت را باز کنید، روی «Browser» ضربه بزنید و پنکیک سواپ را باز کنید. چنانچه از بل این کار را نکرده‌اید، باید در پنکیک سواپ به تراست ولت متصل شوید. در مرحله بعد، آدرس توکنی را که می‌خواهید بخرید در قسمت پایین قرار دهید. اگر می‌خواهید عملیات فروش انجام دهید، به جای آن آدرس توکن را در قسمت بالایی قرار دهید. هنگام خرید، تعداد BNB یا Ethereum  را که می‌خواهید با توکن مبادله کنید، وارد کنید.

به عنوان مثال، اگر می خواهید 0.1 بایننس کوین را با سیف مون تعویض کنید، 0.1 را در قسمت بالایی (BNB) وارد کنید. سپس عدد تخمینی در قسمت پایین (SAFEMOON) خواهد بود.

مطلب پیشنهادی داموندمگ:  تبدیل BEP2 به BEP20 + تبدیل BNB به BNB Smart Chain

تخمین توکن

به طور معمول، شما باید تعداد بایننس کوین یرا که می‌خواهید با یک توکن دیگر مبادله کنید مشخص کنید. پس از آن، تعداد توکن‌هایی که قرار است دریافت کنید تخمین زده می‌شود. با این حال، تعداد توکن‌ها را نمی‌توان تخمین زد زیرا باعث ایجاد خطای «Undefined» می‌شود. در عوض، باید فیلد BNB یا Ethereum تخمین زده شود. برای انجام این کار، آخرین رقم تعداد توکنی را که می‌خواهید بخرید یا بفروشید، تغییر دهید.

برای مثال، اگر می‌خواهید 7000 سیف مون بخرید، آن را به 7001 تغییر دهید. پس از اینکه آخرین رقم توکن را تغییر دادید، فیلد تخمینی اکنون در بالای صفحه خواهد بود. به عبارت دیگر، اکنون به جای توکن، فیلد BNB یا Ethereum تخمین زده می‌شود.

مرحله 2: اسلیپیج تالرنس خود را افزایش دهید

اسلیپیج تالرنس خود را افزایش دهید

قدم بعدی افزایش اسلیپیج تالرنس است. برخی از توکن‌ها کارمزد دریافت می‌کنند، به این معنی که تفاوت قیمت زیادی وجود خواهد داشت. به عنوان مثال، سیف مون در هر فروش 10 درصد کارمزد تراکنش دریافت می‌کند. اگر میزان اسلیپیج تالرنس شما خیلی کم باشد، تراکنش شما به دلیل کارمزد 10 درصد شکست خواهد خورد.

برای رفع این مشکل، باید اسلیپیج تالرنس خود را افزایش دهید. برای انجام این کار، روی آیکون تنظیمات در پنکیک سواپ ضربه بزنید. بعد از اینکه روی تنظیمات ضربه زدید، پاپ آپ آن باز می‌شود. داخل پاپ آپ تنظیمات، قسمت اسلیپیج تالرنس و همچنین سه گزینه را مشاهده خواهید کرد.

اسلیپج تالرنس

در زیر گزینه‌ها، یک فیلد درصد را مشاهده خواهید کرد. در قسمت درصد، عدد را به 12 تغییر دهید. از طرف دیگر، می‌توانید با اسلیپیج تالرنس 1 درصد شروع کنید و تا زمانی که تراکنش شما موفقیت آمیز باشد، ادامه دهید. این روش از از دست دادن بخش زیادی از سرمایه شما جلوگیری می‌کند.

مطلب پیشنهادی داموندمگ:  کیف پول دسکتاپ بیت کوین : آموزش ساخت گام به گام

پس از اینکه آخرین رقم تعداد توکن را به 1 تغییر دادید و اسلیپیج تالرنس خود را افزایش دادید، تراکنش شما باید با موفقیت همراه شود.

دسته بندی مطالب
مطالب مرتبط
مطالب مرجع

ارز دیجیتال چیست؟

بلاک چین چیست؟

متاورس چیست؟

NFT چیست؟

دیفای (DeFi) چیست؟

صرافی غیرمتمرکز چیست؟

کیف پول چیست؟

تحلیل تکنیکال چیست؟

ایردراپ چیست؟

استیکینگ ارز دیجیتال چیست؟

بیت کوین چیست؟

اتریوم چیست؟

تتر چیست؟

خرید و فروش ارز های دیجیتال
ما را دنبال کنید
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.