داموندمگ

آموزش احراز هویت در صرافی کوکوین برای ایرانیان

DAMOND
احراز هویت کوکوین

صرافی کوکوین (Kucoin) یکی از قابل‌اعتمادترین و امن‌ترین صرافی‌های رمزنگاری در سطح جهان است. این صرافی در سال 2017 توسط Michael Gan و Eric Don راه‌اندازی شده و مقر اصلی آن در کشور سنگاپور واقع شده است. ارائه امکانات پیشرفته، پشتیبانی از 300 کوین و 450 جفت ارز متنوع سبب شده تا کوکوین به یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های معاملاتی تبدیل شود. از آنجاییکه استفاده از خدمات این صرافی منوط به تکمیل مراحل KYC است، آموزش احراز هویت در صرافی کوکوین موضوع مهمی است که باید قبل از شروع ترید در کوکوین به آن توجه داشته باشید.
تا به امروز کوکوین میزبان 8 میلیون کاربر در سراسر جهان بوده و بیش از 795 میلیون معامله را با حجم معاملاتی 360 میلیارد دلار به ثبت رسانده است. صرافی کوکوین در تلاش است تا از طریق توسعه و پیاده‌سازی محصولات مبتنی بر فناوری همچون اپلیکیشن‌ها، معاملات فیوچرز، برنامه‌های وام‌دهی و بسیار موارد دیگر، مالکیت انواع ارزهای دیجیتال را برای کاربران ساده‌تر کند. جهت استفاده از امکانات ارائه شده در کوکوین، ابتدا لازم است در این پلتفرم معاملاتی ثبت نام کرده و سپس مطابق آموزش احراز هویت در صرافی کوکوین پیش بروید.

آموزش مراحل احراز هویت در صرافی کوکوین و بررسی شرایط آن

آموزش احراز هویت در صرافی کوکوین

صرافی‌های متمرکز همچون کوکوین، به عنوان یک پلتفرم شخص ثالث واسطه معاملاتی، فرایند خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال را برای کاربران بازار تسهیل می‌کنند. کاربران می‌توانند از طریق این نوع صرافی‌‌ها و انجام مراحل احراز هویت، به طور مستقیم با ارزهای فیات به ترید کوین‌های دیجیتالی بپردازند. مراحل احراز هویت که در صرافی‌های بین‌المللی تحت عنوان Know Your Customer (KYC) شناخته می‌شود، بر اساس قوانین AML/CFT طراحی شده و با هدف مبارزه با پولشویی، کلاهبرداری، تأمین مالی تروریسم و سایر فعالیت‌های غیرقانونی، در حال اجرا است.

آموزش احراز هویت در صرافی ارزهای دیجیتال

همانطور که از نامش پیداست، اجرای مراحل احراز هویت سبب شناسایی و تأیید هویت کاربران صرافی شده و به مؤسسات مالی و صرافی‌های دیجیتالی این امکان را می‌دهد تا با شناخت مشتریان خود ریسک بروز جرایم مالی و تراکنشات مشکوک را کاهش دهند. معمولاً در مراحل KYC، با توجه به صرافی و سطح احراز هویت، اطلاعات زیر از کاربران دریافت می‌شود.

 • نام قانونی کاربر
 • تاریخ تولید کاربر
 • نشانی محل سکونت کاربر
 • شماره شناسایی ملی کاربر

تکمیل مراحل تأیید و احراز هویت، مزایای بسیاری از جمله افزایش محدودیت‌های برداشت روزانه، امکان استفاده از امکانات پیشرفته صرافی و استفاده از ویژگی خرید و فروش کوین با ارز فیات (Fiat-Crypto) را برای کاربران به ارمغان خواهد داشت. ممکن است مراحل احراز هویت در صرافی‌های مختلف باهم کمی تفاوت داشته باشد. ازاین‌رو، در قسمت‌های بعدی این مطلب، به طور خاص به آموزش احراز هویت در صرافی کوکوین می‌پردازیم.

مدارک مورد نیاز جهت احراز هویت کاربران ایرانی کوکوین

ثبت نام در صرافی کوکوین با انجام چند مرحله ساده، به طور رایگان و با ارائه آدرس ایمیل یا شماره موبایل انجام می‌شود. با وجود اینکه تیم توسعه‌دهنده کوکوین، از سال 2018، انجام مراحل احراز هویت را به سیاست‌های خود اضافه کرده است، اما با این حال کاربران می‌توانند بدون انجام این مراحل نیز از برخی از امکانات صرافی همچون خرید و فروش محدود کریپتو با کریپتو بهره‌مند. به طورکلی، تیم صرافی کوکوین، را به طور دقیق فعالیت تمام کاربران زیر نظر گرفته و در صورت مشاهده فعالیت‌های مشکوک، از کاربر می‌خواهد تا مدارک هویتی خود را برای بررسی‌های بیشتر در سایت بارگذاری کند. در غیر این صورت حساب کاربری فرد از طرف صرافی مسدود شده و فرد به دارایی‌های خود دسترسی نخواهد داشت.

برخلاف صرافی Binance و Kraken، کاربران ایرانی می‌توانند بدون اتصال به VPN یا VPS وارد سایت رسمی صرافی کوکوین شده و با ارائه اطلاعات خواسته شده حساب کاربری جدیدی ایجاد کنند. اما همچنان به دلیل تحریم‌های بین‌المللی، احراز هویت کاربران ساکن ایران توسط مدارک هویتی ایرانی امکان‌پذیر نبوده و به طور معمول امکان ارائه کارت ملی یا پاسپورت وجود ندارد. با این وجود خوشبختانه تعدادی از کاربران ایرانی با ارائه تصویر پاسپورت، موفق به احراز هویت حساب کاربری خود شده‌اند.

شرایط احراز هویت در صرافی کوکوین برای کاربران ایرانی

مزایای احراز هویت در صرافی کوکوین

به طورکلی انجام مراحل احراز هویت در صرافی کوکوین، نه‌تنها سبب ارتقا حساب کاربری فرد می‌شود، بلکه مزیت‌هایی را  نیز برای وی به همراه خواهد داشت. به همین جهت تصمیم داریم قبل از شروع آموزش مراحل احراز هویت در صرافی کوکوین، به معرفی برخی از مهم‌ترین مزایای یک حساب کاربری احراز هویت شده در این صرافی، بپردازیم.

 • رعایت قوانین مالی جهانی و ارائه پلتفرمی شفاف و قابل‌اعتماد
مطلب پیشنهادی داموندمگ:  کارمزد تراکنش های بیت کوین

افزایش شفافیت و تبدیل شدن به قابل‌اعتمادترین پلتفرم معاملاتی از اهداف مهم صرافی  کوکوین به شمار می‌آید. ازاین‌رو این صرافی به منظور تحقق این هدف، در تلاش است تا همواره با تحولات و قوانین نظارتی مربوط به صنعت بلاک چین، همگام باشد. ازاین‌رو، صرافی کوکوین از مشتریان خود می‌خواهد تا سیاست احراز هویت مشتریان را جدی گرفته و تمام مراحل KYC را انتها انجام دهند.

درست مانند سایر صرافی‌های دیجیتالی، صرافی Kucoin نیز به دنبال به حداقل رساندن خطرات مرتبط با پولشویی، تأمین مالی تروریسم و کلاهبرداری است. در نتیجه، تکمیل مراحل تأیید هویت KuCoin، تضمین‌کننده اجرای قوانین مبارزه با پول‌شویی (AML) و مقابله با تأمین مالی تروریسم (CFT) خواهد بود.

 • کاهش محدودیت‌‌های برداشت کاربران از طریق انجام مراحل پیشرفته‌ احراز هویت در کوکوین

همزمان با انجام مراحل احراز هویت، محدودیت‌های اعلام شده بر روی اکانت کاربر کاهش و دسترسی‌های وی نیز افزایش پیدا می‌کند. احراز هویت در صرافی کوکوین از دو مرحله KYC1 و KYC2 تشکیل شده است. در صورتیکه کاربر هر دوی مراحل را به موفقیت سپری کند، حجم برداشت‌های روزانه حساب کاربری وی افزایش پیدا خواهد کرد. همانطور که در جدول زیر نیز مشخص است، کاربرانی که تا بالاترین سطح تأیید حساب پیش رفته باشند، می‌توانند به صورت روزانه تا حداکثر 3000 بیت کوین از حساب خود برداشت کنند.

سطح احراز هویتمحدودیت برداشت روزانه
حساب کاربری تأیید نشده5 BTC
حساب کاربری تأیید شده تا مرحله KYC1200 BTC
حساب کاربری تأیید شده تا مرحله KYC2تا 3000 BTC

 

 • فراهم شدن امکان بازیابی آسان‌تر حساب کاربری

در شرایطی ممکن است با لو رفتن اطلاعات حساب کاربر، اشخاص دیگری به حساب وی دسترسی پیدا کرده و اطلاعات حساب و رمز عبور اکانت را تغییر دهند. این موضوع می‌تواند خطر از دست رفتن موجودی حساب کاربری را به همراه داشته باشد. تکمیل مراحل احراز هویت سبب می‌شود تا در این شرایط خاص، کاربر بتواند به سرعت حساب کاربری را بازیابی کرده و از دارایی‌های خود محافظت کند.

 • فعال شدن سرویس خرید و فروش کوین از طریق ارز فیات (Fiat-Crypto)

کاربرانی که مراحل احراز هویت را تکمیل کرده باشند، می‌توانند حساب صرافی خود را به حساب بانکی متصل کنند. در نتیجه سرویس واریز ارز فیات به حساب صرافی فعال شده، و کاربر می‌تواند از طریق ارز فیات (معمولاً دلار آمریکا)، به خرید ارز دیجیتال مدنظر اقدام کند.

 

مزایای احراز هویت در صرافی کوکوین

آموزش احراز هویت دو عاملی در صرافی کوکوین

امنیت دارایی‌های دیجیتالی نیز مانند سایر کلاس‌های دارایی بسیار اهمیت دارد. بنابراین، بهتر است قبل از پرداختن به موضوع آموزش احراز هویت در صرافی کوکوین، از طرق مختلف، امنیت حساب کاربری خود را افزایش دهید.

به طورکلی حفظ امنیت دارایی‌های موجود در صرافی مسئله‌ای است که بخشی از آن به زیرساخت‌های صرافی و تیم توسعه‌دهنده؛ و بخش دیگر آن نیز به اقدامات امنیتی انجام شده توسط کاربران بستگی دارد. به عنوان مثال، کاربران می‌توانند با انتخاب یک رمز عبور منحصر به فرد و قوی امنیت اولیه حساب خود را بالا ببرند. در این میان انتخاب رمز عبور مناسب، تنها بخشی از مسئولیت کاربر بوده و کاربر می‌تواند با انجام اقدامات مختلف، امنیت دارایی‌های خود را بیشتر کند.

 • از رمز عبور حساب کاربری صرافی خود، در هیچ وب‌سایت دیگری استفاده نکنید.
 • در انتخاب رمز عبور از اعداد، حروف کوچک و بزرگ و نمادهای مختلف استفاده کنید.
 • از رمز عبور بلند (حداقل 8 کاراکتر)، استفاده کنید.
 • از اینترنت رایگان مکان‌های عمومی برای فعالیت در صرافی استفاده نکنید.
 • رمز عبور خود را در اختیار هیچ فرد دیگری قرار ندهید.
 • پس از پایان فعالیت، از طریق گزینه Log out از حساب کاربری خود خارج شوید.
 • هر چند ماه یکبار رمز عبور خود را تغییر دهید.
 • تاریخچه معاملات خود را مرتباً بررسی کنید.
 • احراز هویت دو عاملی را فعال کنید.

در میان موارد بالا، می‌توان گفت فعال‌سازی گزینه احراز هویت دو عاملی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. با فعال‌سازی این گزینه ورود به حساب کاربری، ثبت سفارش فروش یا انتقال دارایی (بسته به نوع صرافی) تنها از طریق ارائه کد تأیید امکان‌پذیر خواهد شد. خوشبختانه برترین صرافی‌های دیجیتالی همچون صرافی کوکوین، از این گزینه پشتیبانی می‌کنند.

آموزش فعال‌سازی 2FA در صرافی کوکوین

جهت فعال‌سازی گزینه احراز هویت دو عاملی در صرافی کوکوین ابتدا لازم است اپلیکیشن Google Authenticator را در گوشی موبایل خود دانلود و نصب کرده و سپس مانند مراحل زیر عمل کنید.

 • ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
 • سپس از طریق منوی موجود در پنل کاربری، بر روی گزینه “Security Settings” کلیک کنید.
 • در این صفحه، مانند تصویر زیر بر روی گزینه “Set” موجود در مقابل عبارت “Google Verification”، کلیک کنید.
مطلب پیشنهادی داموندمگ:  کیف پول لجر نانو اس : بررسی مزایا و معایب Ledger Nano S

ضرورت افزایش امنیت حساب کاربری قبل از شروع احراز هویت

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کند، گزینه‌های دیگری همچون شماره موبایل، آدرس ایمیل، فعال‌سازی پسورد تراکنشات و… نیز در این صفحه ارائه شده‌اند. به عنوان مثال پس از فعال‌سازی تأیید دو مرحله‌ای، می‌توانید با تأیید شماره موبایل و آدرس ایمیل نیز امنیت حساب خود را افزایش دهید.

آموزش فعال‌سازی تأیید هویت دو عاملی در صرافی کوکوین

 • در مرحله بعد، اپلیکیشن Google Authenticator را باز کرده و از طریق گزینه اسکن QR Code، بارکد موجود در صفحه را اسکن کنید.
 • با این کار، حساب کاربری کوکوین خود را به اپلیکیشن متصل می‌کنید.
 • اپلیکیشن هر 30 ثانیه یک بار، یک کد تأیید شش رقمی جدید به شما ارائه می‌دهد.
 • این کد را در کادر 2-FA Code وارد کرده و در آخر بر روی گزینه Activate کلیک کنید.
 • در صورت مشاهده علامت تأییدیه سبز رنگ، مراحل به درستی طی شده و سیستم تأیید دو عاملی حساب شما فعال شده است.

آموزش احراز هویت در صرافی کوکوین به صورت مرحله‌ای

اکنون که با اهمیت انجام مراحل احراز هویت در صرافی کوکوین آشنا شدیم، نوبت به آموزش احراز هویت در صرافی کوکوین می‌رسد. قبل از شروع، لازم است وارد حساب کاربری خود شده و سپس مانند مراحل زیر عمل کنید.

 1. مرحله اول

در اولین مرحله از آموزش احراز هویت در صرافی کوکوین، پس از ورود به پنل کاربری، به گوشه بالا سمت راست صفحه رفته و پس از باز شدن منوی کشویی، بر روی گزینه و «KYC Verification» کلیک کنید.

آموزش احراز هویت در صرافی کوکوین به صورت مرحله به مرحله

با ورود به این صفحه عبارت “Unverified” را مشاهده خواهید کرد. در این حالت، به شما اجازه خرید و فروش، مبادله، واریز، انجام معاملات مارجین و برداشت محدود کوین داده می‌شود. با این حال، جهت افزایش امکانات حساب کاربری بهتر است ادامه مراحل را تا انتها طی کنید.

 • مرحله دوم

آموزش احراز هویت حساب کاربری تأیید نشده در صرافی کوکوین

در این مرحله، جهت شروع مراحل تأیید بر روی گزینه “Start Verification” کلیک کنید. توجه داشته باشید که ابتدا مراحل KYC1 انجام می‌شود. در صورت تکمیل احراز هویت اولیه، با ارائه مدارک تکمیلی حساب شما تا مرحله KYC2 ارتقا پیدا خواهد کرد.

 • مرحله سوم

اطلاعات هویتی لازم در احراز هویت صرافی کوکوین

با شروع مراحل احراز هویت در صرافی کوکوین، به صفحه‌ای مشابه تصویر بالا هدایت می‌شوید. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، در این مرحله، به ترتیب از بالا از شما خواسته می‌شود تا ابتدا کشور و محل سکونت خود را انتخاب کنید، سپس نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید. توجه داشته باشید که نام شناسنامه‌ای خود را دقیقاً بر اساس املای وارد شده در پاسپورت خود وارد کنید.

در کادر بعدی از شما خواسته شده تا کارت شناسایی مدنظر را انتخاب و سپس شماره مرجع آن را وارد کنید. در صرافی کوکوین از سه نوع کارت شناسایی مختلف یعنی پاسپورت، ID کارت و کارت گواهی‌نامه پشتیبانی می‌شود.

در قدم بعدی، توافق‌نامه احراز هویت در صرافی کوکوین را مطالعه کنید. سپس مانند تصویر بالا عبارت موافقت با این توافق‌نامه را تیک‌دار کرده و در آخر بر روی گزینه سبز رنگ “Submit” کلیک کنید.

 • مرحله چهارم

امکانات حساب کاربری احراز هویت شده در صرافی کوکوین

پس از ارائه مدارک هویتی اولیه، تصویر بالا به شما نمایش داده می‌شود. در صورت مشاهده این صفحه، مدارک هویتی شما از طرف صرافی تأیید شده و حساب شما در مرحله KYC1 قرار دارد. امکانات این سطح کاربری عبارت‌اند از:

 • محدودیت ترید روزانه: 70 هزار USDT
 • بالاترین لوریج در معاملات فیوچرز: 100X
 • برداشت روزانه حداکثر تا: 200 BTC

آموزش احراز هویت پیشرفته در صرافی کوکوین

آموزش احراز هویت در صرافی کوکوین به این مرحله ختم نمی‌شود. چراکه صرافی کوکوین امکانی را فراهم کرده تا با ارائه مدارک هویتی بیشتر، کاربران بتوانند از به امکانات بیشتری دسترسی پیدا کنند. به این ترتیب می‌توان گفت نحوه ارائه امکانات در انواع حساب‌‌های کاربری صرافی کوکوین به شکل زیر است:

 • حساب تأیید نشده < حساب KYC1 < حساب KYC2

در مرحله دوم احراز هویت صرافی کوکوین، آپلود مدارک شناسایی جهت اثبات هویت سیستمی کاربر، ضروری است. نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که مهم است که اسناد ارائه شده باید واقعی، خوانا و بدون تغییر و دست‌کاری باشند. در غیر این صورت، احراز هویت کاربر انجام نخواهد شد. آموزش مراحل احراز هویت پیشرفته در صرافی کوکوین را در ادامه مراحل قبلی دنبال می‌کنیم.

 • مرحله پنجم

دریافت و دانلود اپلیکیشن صرافی کوکوین

در این مرحله از احراز هویت، از طریق بارکد، لینک مستقیم دانلود اپلیکیشن Kucoin ارائه شده است. کاربران می‌توانند از پس از دانلود و نصب این اپلیکیشن و ورود به حساب کاربری، مدارک خود را از این طریق آپلود کنند. همچنین این امکان فراهم است تا کاربر این مرحله را از طریق خود وب‌سایت صرافی و آپلود پشت و روی مدرک شناسایی، انجام دهد.

آپلود مدرک شناسایی در احراز هویت صرافی کوکوین

همانطور که در تصویر بالا ملاحظه می‌کنید، آپلود قسمت روی مدرک از طریق بخش اول، و قسمت پشت مدرک از طریق بخش دوم موجود در صفحه، انجام می‌شود. به خاطر داشته باشید که تصاویر باید خوانا، واضح و در فرمت JPG یا PNG باشند. همچنین حداکثر اندازه حجم فایل عکس در اپلیکیشن باید برابر با 3 مگابایت و در وب سایت برابر با 4 مگابایت باشد.

 • مرحله ششم
مطلب پیشنهادی داموندمگ:  رریبل چیست؟ آموزش کار با سایت رریبل (Rarible)

ارائه عکس صورت و متن دست‌نویس در احراز هویت صرافی کوکوین

در این مرحله از آموزش احراز هویت در صرافی کوکوین، لازم است از خودتان یک عکس پرتره در حالیکه یک متن دست‌نویس و اصل مدرک شناسایی را در دست دارید، تهیه کرده و در سایت یا اپلیکیشن کوکوین آپلود کنید. توجه داشته باشید که این متن حتماً باید به صورت دست‌نویس و به زبان انگلیسی نوشته شده و شامل موارد زیر باشد:

 • امضای دست‌نویس ما که شامل نام و نام خانوادگی قانونی شما باشد.
 • Dynamic code که شامل ارقام و کاراکتر بوده و در وب‌سایت یا اپلیکیشن کوکوین ارائه شده است.
 • تاریخ میلادی روز احراز هویت؛ شامل روز/ ماه / سال

نمونه عکس پرتره ارسالی برای تأیید هویت در صرافی کوکوین

پس از آماده‌سازی متن دست‌نویس، عکس پرتره را به روش ذکر شده، تهیه و در صفحه‌ای مانند تصویر بالا آپلود کنید. خوانایی اطلاعات مدرک هویتی و متن دست‌نویس شما در عکس، اهمیت ویژه‌ای دارد، بنابراین لازم است عکس تهیه شده از کیفیت بالایی برخوردار باشد. کد داینامیک ارائه شده در سایت و اپلیکیشن به طور روزانه تغییر می‌کند، در نتیجه قبل از آپلود عکس از درست بودن این کد، اطمینان پیدا کنید.

 • مرحله هفتم

آموزش تکمیل مراحل احراز هویت در صرافی کوکوین

در صورتیکه مراحل قبل را به درستی سپری کرده باشید، به صفحه‌ای مشابه تصویر بالا هدایت خواهید شد. در این لحظه پروسه تأیید هویت مدارک ارسالی شده آغازه شده و احتمالاً تا یک هفته به طور خواهد انجامید.

سایر اقدامات لازم جهت افزایش امنیت تراکنشات حساب صرافی کوکوین

همانطور که ملاحظه کردید، بررسی نحوه تأمین امنیت حساب کاربری بخش مهمی از آموزش احراز هویت در صرافی کوکوین را به خود اختصاص داده است. در بخش قبلی به مواردی اشاره شد، اما در این قسمت به سه مورد از گزینه‌های مهم دیگر اشاره می‌کنیم. برای شروع لازم است ابتدا از طریق منوی صرافی به صفحه  “Security Settings”  رفته و سپس مانند تصویر ریز هر یک از گزینه‌ها را به ترتیب فعال کنیم.

افزایش امنیت حساب کاربری کوکوین قبل

 • فعال‌سازی گزینه Trading Password

تریدینگ پسورد در صرافی KuCoin به منظور افزایش امنیت تراکنش‌های مالی کاربران تعبیه شده است. این پسورد شامل یک کد 6 رقمی بوده و باید قبل از انجام هرگونه معامله و برداشت از حساب اصلی KuCoin، توسط کاربر ارائه شود.

 • فعال‌سازی گزینه Restrict Log in

با فعال‌سازی این گزینه دسترسی افراد با آدرس‌های IP مختلف محدود می‌شود. در نتیجه تنها IP اختصاصی کاربر حق ورود به حساب کاربری را خواهد داشت.

 • فعال‌سازی گزینه Emial Safety Phrase

فعال‌سازی این گزینه نیز اکانت کوکوین کاربر را در برابر حملات فیشینگ ایمیل‌ها و سایر وب‌سایت‌ها محافظت می‌کند. در هنگام فعال‌سازی این گزینه کاربر عبارتی را وارد کرده و از آن پس تمام ایمیل‌هایی که واقعاً از طرف صرافی کوکوین باشند با نمایش این عبارت خاص همراه خواهند بود.

سخن پایانی

در این مطلب از داموندمگ روش احراز هویت در صرافی کوکوین را مورد بررسی قرار دادیم و دیدیم که روش این کار چگونه است. اکنون که آموزش احراز هویت در صرافی کوکوین به طور کامل و مرحله به مرحله بررسی شد، با اهمیت انجام مراحل احراز هویت نیز آشنا شدیم. کاربرانی که حساب خود را احراز هویت کرده باشند نه‌تنها از امکانات و مزایای بیشتری برخوردار می‌شوند، بلکه در صورت بروز مشکل می‌توانند به سرعت حساب کاربری خود را بازیابی کنند. با این حال متأسفانه امکان احراز هویت کاربران ایرانی با مدارک هویتی ایرانی امکان‌پذیر نیست. اگر قصد استفاده از این سرویس را دارید، حتما سعی کنید از سرویس‌های واسطه مطمئن و یا مدارک اشخاص خیلی نزدیک مثل اعضای خانواده خود استفاده کنید.

سوالات متداول

 • آیا احراز هویت در صرافی کوکوین ضروری است؟

انجام مراحل احراز هویت در صرافی کوکوین ضروری نبوده و کاربران تأیید هویت شده نیز می‌توانند از خدمات این صرافی استفاده کرده و به خرید و فروش و برداشت ارزهای دیجیتال بپردازند. اما با انجام مراحل احراز هویت امکانات بیشتری در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

 • آیا می‌توان بدون انجام مراحل احراز هویت، از صرافی کوکوین ارز دیجیتال برداشت کرد؟

بله، کاربران می‌توانند بدون تکمیل مراحل احراز هویت، ارز دیجیتال را از حساب کوکوین خود برداشت کنند. اما در مورد حداکثر میزان کوین‌های قابل برداشت به طور روزانه محدودیت‌ در نظر گرفته شده است.

 • تأیید هویت در صرافی KuCoin چه مدت زمان می‌برد؟

پس از تکمیل مراحل احراز هویت، حداکثر یک هفته طول می‌کشد تا تیم پشتیبانی صرافی مدارک ارسال شده را بررسی و هویت کاربر را تأیید کند.

دسته بندی مطالب
مطالب مرتبط
مطالب مرجع

ارز دیجیتال چیست؟

بلاک چین چیست؟

متاورس چیست؟

NFT چیست؟

دیفای (DeFi) چیست؟

صرافی غیرمتمرکز چیست؟

کیف پول چیست؟

تحلیل تکنیکال چیست؟

ایردراپ چیست؟

استیکینگ ارز دیجیتال چیست؟

بیت کوین چیست؟

اتریوم چیست؟

تتر چیست؟

خرید و فروش ارز های دیجیتال
ما را دنبال کنید
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.