داموندمگ

NFT های ردیت چیست؟ چطور NFT رایگان Reddit بگیریم؟

DAMOND
NFT های ردیت چیست؟ چطور NFT رایگان Reddit بگیریم؟

ردیت یکی از پلتفرم‌هایی است که تلاش می‌کند با استفاده از NFTها، دسترسی ساده‌تری برای کاربران خود ایجاد کند. Reddit یک وب‌سایت و انجمن خبری-اجتماعی است که نشان داده از صنعت کرپتوکارنسی حمایت می‌کند.

این شرکت در سال 2013 رمز ارز خود را برای پرداخت‌های درون برنامه‌ای، جایگزین روش‌های پیشین کرد. اخیرا نیز شاهد رونمایی از NFTهای ردیت هستیم که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. در این مقاله از داموندمگ پس از بررسی مختصر ردیت به نحوه دریافت رایگان توکن NFT آن می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

ردیت (Reddit) چیست؟

Reddit یک سایت محبوب است که به کاربران اجازه می‌ده درباره موضوعات مختلف بحث کنند، رای دهند و محتوا به اشتراک بگذارند. هر کاربر می‌تواند به پست‌های موجود رای موافق یا مخالف دهد، این موضوع نشان می‌دهد که یک پست در رتبه‌بندی جستجوها چقدر محبوب است.

جالب است بدانید این سایت به عنوان یک انجمن بیش از 430 میلیون کاربر فعال در ماه دارد. کاربران می‌توانند در Reddit برای سرگرمی، اخبار، بروزرسانی‌ها و بازاریابی جستجو کنند. این وب‌سایت در سال 2005 به صورت آنلاین ایجاد شد و احتمالاً جزو محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی تا امروز است.

نحوه کار ردیت

نحوه کار ردیت

کاربر در اولین ورود به Reddit، می‌تواند یک پروفایل و نام کاربری بسازد تا با استفاده از آن پست ارسال کند یا نظرات خود را ثبت کند. کاربران ردیت معمولا به عنوان Redditor شناخته می‌شوند. این وب‌سایت علاوه بر انجمنی که در آن کاربران می‌توانند اجتماعاتی درباره هر موضوعی ایجاد کنند، یک سایت خبری هم دارد که کاربران می‌توانند درباره اخبار مهمی که به اشتراک گذاشته شده، بحث کنند.

کاربران می‌توانند در این فضا انواع مختلفی از محتوا شامل پست‌های متنی، تصاویر، کلیپ‌های صوتی، فیلم‌ها و لینک‌های خارجی را منتشر کنند. اگر یک redditor جامعه‌ای را بخواهد که بتواند بحث‌های خاص‌تری را میزبانی کند، می‌تواند یک subreddit ایجاد کند. هنگامی که یک ساب ردیت اختصاصی ساخته شد، ردیتورهایی که به موضوع بحث علاقه‌مند هستند می‌توانند به ساب ردیت بپیوندند. در حال حاضر هزاران subreddit وجود دارد که موضوعاتی مانند برنامه‌های تلویزیونی، فیلم، سیاست، تجارت سهام، بازی و ارز دیجیتال را پوشش می‌دهند. تا زمان نگارش این مقاله، اعتقاد بر این است که روزانه بیش از 140000 ساب ردیت فعالیت می‌کند.

هنگامی که محتوا در یک ساب ردیت به اشتراک گذاشته می‌شود، این پست مورد توجه ردیتورها قرار می‌گیرد. سیستم رای‌گیری به ردیتورها نشان می‌دهد کدام محتوا فراگیر می‌شود. پست‌های منفی یا غیرجذاب معمولا نادیده گرفته می‌شوند، رأی منفی می‌گیرند و کمتر منتشر می‌شوند. ساب‌ردیت‌های فعال در حوزه بازار سهام و صنعت کریپتو، جزو محبوب‌ترین ساب‌ردیت‌ها در این وب‌سایت محسوب می‌شوند. به عنوان مثال ساب ردیت r/CryptoCurrency حدود 5.3 میلیون عضو دارد. اخیراً، r/CryptoCurrency توکن رمزنگاری معروف به MOON را نیز راه اندازی کرده است. یکی دیگر از توکن های رمزنگاری معروف به BRICK اخیرا توسط r/FortNiteBR شکل گرفته است که به طور خاص برای بازی Fortnite: Battle Royale توسط Epic Games طراحی شده است.

ویژگی‌های ردیت

وب‌سایت ردیت از زمان آغاز به کار در سال 2005، جامعه خود را با ارائه منظم ویژگی‌هایی که اعضا را درگیر می‌کند، پرورش داده است. این ویژگی‌ها شامل همه چیز از Reddit karma گرفته تا جوایز است. در ادامه به معرفی این ویژگی‌ها می‌پردازیم.

کارما در ردیت

برای اینکه یک کاربر برتر در ردیت باشید، ابتدا باید شهرت داشته باشید. شهرت باعث می‌شود سایر اعضا بیشتر از قبل برای نظر شما ارزش قائل شوند.

از آنجایی که بیش از 430 میلیون کاربر در Reddit وجود دارد، ممکن است نظرات مخرب و حملات ترول توسط برخی از کاربران ارسال شود. به همین دلیل ردیت سیستم کارما را ایجاد کرد تا مطمئن شود که حملات ترول ها و نظرات مضر در وب‌سایت نمایش داده نمی‌شوند.

Reddit karma امتیازی است که هر ردیتور برای فعالیت‌های خود در این پلتفرم دریافت می‌کند. هنگامی که یک ردیتور در یک ساب ردیت نظر می‌دهد یا پست می‌گذارد، می‌تواند نظر کسب کند یا کارما را پست کند. پلتفرم Reddit بر اساس تعداد رای‌های موافق و مخالفی که کاربران برای نظرات یا پست‌های خود به‌دست آورده‌اند، میزان امتیاز کارما را محاسبه می‌کند.

اگر می‌خواهید کارما کسب کنید، باید درباره پست‌ها نظر بدهید یا منظم پست بگذارید. یک راه آسان برای ترغیب سایر کاربران به تعامل با نظرات شما، پرسیدن سوال است. اگر پست‌ها یا نظرات شما رای مثبت دریافت کنند، امتیازتان افزایش پیدا می‌کند. هنگامی که کارمای Reddit شما به سطح کافی رسید، مزایایی ویژه‌ای به دست می‌آورید. به عنوان مثال، برای شرکت در برخی جوامع خاص، شما نیاز دارید تا به سطح خاصی از کارما برسید تا بتوانید به عنوان ردیتور به آن انجمن بپیوندید.

مطلب پیشنهادی داموندمگ:  عرضه اولیه کوین (ICO) چیست؟ تأمین مالی سریع پروژه‌ها

داشتن کارمای کافی، دسترسی به امتیازات اجتماعی را نیز فراهم می‌کند. به عنوان مثال، داشتن 50 کارما به ردیتورها اجازه می‌دهد یک ساب ردیت ایجاد کنند. با این حال، به خاطر داشته باشید که هیچ ارزش پولی برای کارما در ردیت وجود ندارد.

کوین‌های ردیت (Reddit Coins)

کوین‌های ردیت (Reddit Coins)

کوین‌های ردیت که قبلاً به عنوان Creddits شناخته می‌شد، نوعی ارز مجازی است که ردیتور می‌تواند برای خرید جوایز خاص از آن استفاده کند. این کوین‌ها را می‌توان به دست آورد یا به صورت بسته‌ای خریداری کرد. هر 500 کوین را می‌توان با 1.99 دلار خریداری کرد. خرید 82000 سکه به قیمت 199.99 دلار نیز یک انتخاب جذاب برای کاربران است.

جوایز ردیت (Reddit)

ردیتورها می‌توانند بر اساس نظرات یا پست‌هایی که در موضوعات یا بحث‌ها قرار دارند، به سایر کاربران جایزه بدهند. در حال حاضر، در مجموع چهار جایزه متمایز ردیت وجود دارد که می‌توان آن‌ها را اهدا کرد:

 • جوایز جامعه
 • جوایز واکنش مدال
 • جوایز ممتاز
 • جوایز پریمیوم

جوایز انجمن توسط ناظران سفارشی می‌شوند. جوایز انحصاری هم بیشتر برای استفاده در جوامع خاص کاربرد دارد.  جوایز واکنش نشان می‌دهد که چگونه یک نفر به یک نظر یا پست واکنش نشان داده است. به عنوان مثال، زمانی که رای موافق کافی نباشد، جایزه “راکت لایک” داده می‌شود. جوایز Reaction راه دیگری را برای بیان نظر کاربران در هنگام واکنش به محتوا در اختیار ویرایشگرهای قرمز قرار می‌دهد.

مدال‌ها هم به نظرات یا پست‌هایی تعلق می‌گیرد که انگیزشی یا الهام‌بخش هستند. انواع مدال‌های قابل اعطا عبارتند از:

 1. نقره
 2. طلا
 3. پلاتین
 4. آرژانتیوم
 5. ترنیون همه کاره

مدال‌های نقره کم‌هزینه‌ترین هستند، در حالی که مدال‌های ترنیون همه کاره گران‌ترین هستند. جوایزپریمیوم نیز منحصر به اعضای پریمیوم در ردیت هستند.

امتیازات انجمن ردیت

در سال 2013، Reddit با پذیرش رسمی بیت کوین به عنوان یک روش پرداخت جایگزین برای همه خریدهای درون برنامه‌ای در این پلتفرم، شروع به کاوش در ارزهای دیجیتال کرد. البته این وب‌سایت در سال 2018، پذیرش بیت کوین برای خریدهای درون برنامه‌ای را به دلیل کارمزد بالای تراکنش در کوین بیس متوقف کرد. دو سال بعد، ردیت برنامه Reddit Community Points را راه اندازی کرد. امتیازهای این انجمن، پاداش‌ ارز دیجیتالی هستند که از طریق بلاک چین اتریوم ایجاد شده‌اند. هدف از این امتیازها، فراهم کردن فرصت مالکیت بخشی از جامعه برای ردیتورها است.

امتیازها بر اساس سهمی که کاربر در یک ساب ردیت خاص انجام داده، تعیین می‌شود. این برنامه در حال حاضر در مرحله آزمایش بتا است. امتیازهای انجمن ردیت، نوعی توکن قابل تعویض هستند که مانند Reddit karma عمل می‌کنند. اعضای انجمن می‌توانند تصمیم بگیرند که امتیازات را در سراسر جامعه توزیع کنند و می‌توانند از کل امتیازات کارما به عنوان شاخصی برای دریافت امتیاز استفاده کنند. این وب‌سایت همچنین قصد دارد امکان تراکنش‌های رمزنگاری شده را فراهم کند که با برنامه Community Points، کوین‌ها را به جایزه تبدیل می‌کند.

کیف پول ردیت (Reddit Vault)

نحوه کار کیف پول ردیت

برای اینکه امتیازات انجمن ردیت به ردیتور دیگری ارسال یا ذخیره شود، باید از یک کیف پول رمزنگاری معروف به Reddit Vault استفاده شود. علاوه بر ذخیره امتیازات انجمن، این کیف پول محل نگهداری توکن های MOON و BRICKS است.

 آواتارهای ردیت

این وب‌سایت طیف گسترده‌ای از آواتارهای کلکسیونی مختلف را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که می‌توانند بر حساب‌ها و شخصیت‌های آنلاین منطبق شوند. این آواتارها توسط هنرمندان مستقل ساخته شده‌اند و می‌توانند عملاً هر نوع تصویری را نشان دهند. آواتارهای کلکسیونی فقط برای مدت محدودی در دسترس هستند و با فناوری بلاک چین پشتیبانی می‌شوند. در واقع، این آواتارها در پالیگان ذخیره می‌شوند، که یک بلاک چین مبتنی بر اتریوم با هزینه تراکنش بسیار کم است.

NFT های ردیت چیست؟

Reddit NFT نوعی آواتار است که می‌توان آن را در بازار آواتار ردیت خریداری کرد. این بازار این فرصت را در اختیار ردیتورها قرار می‌دهد تا تصاویر مبتنی بر بلاک چین را با مبلغ مشخصی خریداری کنند. اگر تصمیم به خرید یک آواتار مبتنی بر NFT دارید، می‌توانید این کار را با کیف پول رمزنگاری، کارت اعتباری، کارت نقدی یا کیف پول ردیت انجام دهید.

Reddit با بسیاری از هنرمندان مستقل همکاری کرده تا بیش از 90 طرح را ایجاد کنند. با این حال، تعداد کل NFT های موجود برای فروش، ده‌ها هزار است. در صورتی که نسخه محدود NFT را در ردیت خریداری کنید، حقوق مجوز توکن به شما داده می‌شود، به این معنی که شما توانایی استفاده از آواتار را در Reddit و خارج از آن دارید. علاوه بر این، خرید یکی از این آواتارها به شما این امکان را می‌دهد که ظاهر آن را با کالاهای مختلف قابل دستیابی در پلتفرم تغییر دهید. همان‌طور که قبلاً ذکر شد، این آواتارها هنگامی که در یک پست در ردیت نظر می‌دهید، به عنوان پروفایل شما نمایش داده می‌شود.

مطلب پیشنهادی داموندمگ:  توکن wXRP + کاربردهای توکن رپد شده ریپل

انواع NFT های ردیت

چندین نوع مختلف از NFT های ردیت در حال حاضر در دسترس هستند، که شامل NFT های ساخته شده توسط سازندگان مستقل، آخرین NFT های رایگان و CryptoSnoos می‌شود.

1- کریپتو اسنوز

NFT های ردیت چیست؟ چطور NFT رایگان Reddit بگیریم؟

 

ردیت در سال 2022 NFT های CryptoSnoos را به عنوان مجموعه NFT اصلی و انحصاری خود راه اندازی کرد. هر NFT در این مجموعه با تصویری از طلسم بیگانه ردیت، معروف به Snoo همراه است. از آنجایی که هر توکن غیر مثلی منحصر به فرد است، این تصاویر در طیف گسترده‌ای از سبک های مختلف در دسترس هستند. یک NFT ممکن است به صورت یک تصویر پیکسلی نمایش داده شود، در حالی که دیگری می‌تواند شامل یک توپ دیسکو باشد. هرNFT در کرپتو اسنوز در سطح سهام متفاوتی عرضه می‌شود که کمیاب بودن آن را تعیین می‌کند. ویژگی‌های برجستهCryptoSnoos  شامل Legendary، Epic و Rare است.

NFT های افسانه‌ای CryptoSnoos در نوع خود بی‌نظیر هستند، به همین دلیل است که قیمت آن‌ها از بقیه بالاتر است. نسخه‌های Epic نسخه‌های بسیار محدودی در نظر گرفته شده‌اند و NFT های کمیاب به عنوان نسخه‌های محدود شناخته می‌شوند. برای خرید NFT های کریپتو اسنوز با استفاده از کیف پول متامسک و با اتصال حساب ردیت در سایت اوپن سی قابل خرید است. در حال حاضر در مجموع چهار Cryptosnoo فروخته شده است. پس از خریداری، شما می‌توانید از این NFT ها به عنوان آواتار خود در Reddit استفاده کنید. همه آواتارهای CryptoSnoos دارای یک انیمیشن درخشان شبیه به انیمیشن مورد استفاده برای آواتارهای کلکسیونی هستند.

2- NFT های ردیت ساخته شده توسط سازندگان مستقل

همان‌طور که قبلاً ذکر شد، NFT های ردیت به عنوان آواتارهای کلکسیونی در دسترس هستند که مستقیماً توسط هنرمندان مستقل در پلتفرم ردیت ایجاد می‌شوند. بیشتر این NFT ها را می‌توان در ردیت یا اوپن سی خریداری کرد. از آنجایی که حراجی وجود ندارد، هر NFT قیمت ثابتی دارد. در حالی که بسیاری از ردیتورها از کیف پول رمزنگاری برای خرید NFT های ردیت استفاده می‌کنند، شما می‌توانید آن‌ها را با کارت نقدی یا اعتباری هم خریداری کنید. هنگامی که به r/CollectibleAvatars می روید، می‌توانید هنرمندان مورد علاقه خود را نیز جستجو کنید.

3- NFT های رایگان ردیت

ردیت در حال حاضر دسته‌هایی از ایردراپ ها را برای اهدای آواتارهای NFT به اعضای برتر جامعه خود توزیع می‌کند. اگرچه معیارهای واجد شرایط بودن برای ایردراپ به وضوح بیان نشده، فرض بر این است که این NFT های ردیت صرفاً برای ارائه به ردیتورهای برتر که از طریق برنامه کارما امتیاز بالایی کسب کرده اند، طراحی شده‌اند. زمانی که عضوی قرار است یکی از این آواتارها را دریافت کند، بنری به او نشان داده می‌شود که او را به جایی می‌برد که می‌تواند NFT های ردیت خود را دریافت کند. چهار سبک مجزا از آواتارهای کلکسیونی وجود دارد که اعضا می‌توانند هنگام ادعای NFT رایگان ردیت خود از بین آن‌ها انتخاب کنند که شامل موارد زیر است:

 • سینگولاریتی: شامل 13950 توکن که در 20 آگوست 2022 مینت شده‌اند.
 • Aww Friends: 5488 توکن که از 20 آگوست 2022 ساخته شده‌اند.
 • دریپ اسکواد: 3138 توکن که از 20 اوت 2022 مینت شده‌اند.
 • میم تیم: شامل 5460 توکن که از 20 آگوست 2022 ایجاد شده‌اند.

4- سینگولاریتی

NFT های ردیت چیست؟ چطور NFT رایگان Reddit بگیریم؟

Singularity سبکی است که اعضا می‌توانند هنگام ادعای NFT های رایگان خود از آن انتخاب کنند. این دسته از توکن ها به داشتن عناصر روباتیک و آینده نگر معروف اند.کمترین قیمت یکی از این توکن ها 0.02ETH است و برخی از این توکن ها ممکن است 100ETH ارزش داشته باشند.

5- AWW Friends

NFT های ردیت چیست؟ چطور NFT رایگان Reddit بگیریم؟

Aww Friends مجموعه ای از NFT های Reddit توسط هنرمندان مستقل است که برای نمایش حیوانات دوست داشتنی و بامزه طراحی شده است. کمترین قیمت برای این توکن ها 0.01ETH است که می‌توان قیمت 100ETH را نیز برای آن ها متصور بود.

6- دریپ اسکواد

انواع NFT های ردیت

Drip Squad مجموعه‌ای از NFT‌های شیک است که بر اساس صحنه‌های سبک خیابانی ساخته شده‌اند، که باعث می‌شود این آواتارها در زمره متنوع‌ترین آواتارهای NFT باشند که یک ردیتور می‌تواند درخواست کند. قیمت این NFT ها از 0.03ETH تا 255ETH متغیر است.

7- میم تیم

انواع NFT های ردیت

Meme Team ها به گونه ای زیبا و در عین حال وحشتناک ساخته شده‌اند. قیمت این توکن ها از 0.02ETH شروع می‌شود. جالب است بدانید بالاترین قیمت فروش برای این NFT تا به حال 69420 اتریوم بوده است.

نحوه دریافت NFT های رایگان ردیت

درخواست دریافت NFT رایگان در ردیت نسبتا ساده است، اما در صورتی امکان پذیر است که یک ردیتور برتر بوده و امتیاز کارمای زیادی کسب کرده باشید. تخمین زده می‌شود که تعداد امتیازهای Karma که یک کاربر برای دریافت NFT رایگان ردیت باید داشته باشد 2500 یا بیشتر است. اگر واجد شرایط دریافت یک NFT رایگان در ردیت هستید، می‌توانید با رفتن به صفحه اصلی Reddit در دسک‌تاپ خود درخواست دریافت توکن کنید، که فید کلی از مقالات و موضوعاتی را که می‌توانید روی آن کلیک کنید به شما نشان می‌دهد.

مطلب پیشنهادی داموندمگ:  لایت کوین چیست؟ ارز دیجیتال Litecoin با توکن LTC

نحوه دریافت NFT های رایگان ردیت

برگه دسترسی به صفحه اصلی در گوشه سمت چپ بالای صفحه قرار دارد. کمی به پایین حرکت کنید تا بنری با تصویری از آواتارهای Reddit را مشاهده کنید که روی آن نوشته شده است You’ve Earned a Collectible Avatar . این بنر بین دو پست یا موضوع ریدیت ظاهر می‌شود. در زیر این عبارت دکمه‌ای وجود دارد که می‌گوید Claim Yours Now . پس از کلیک بر روی دکمه، می‌توانید قبل از ادعای آواتار خود، از بین چندین نوع انتخاب کنید. اگر با وجود رعایت معیارها موفق به دیدن این بنر نشدید زیاد نگران نباشید. برخی از ردیتورها نیز اشاره کرده‌اند که هنوز توکن خود را ندیده‌اند، اما از آنجایی که ایردراپ به صورت دسته‌ای اتفاق می‌افتد، اعتقاد بر این است که هر ردیتور برتر در زمان مناسب شانس خود را برای دریافت ایردراپ رایگان ردیت خواهد داشت.

از کجا NFT های Reddit بخریم؟

ردیت از بلاک چین مبتنی بر اتریوم به نام پالیگان برای ساخت آواتارهای کلکسیونی خود در زنجیره استفاده می‌کند. بسیاری از این آواتارها توسط هنرمندان مستقلی طراحی شده‌اند که ردیت با آن‌ها همکاری کرده است. این هنرمندان شامل ردیتورهایی از جوامع مختلف سایت مانند r/AdobeIllustrator و r/Comics هستند. اگر می‌خواهید بدون عضویت در ردیت یک آواتار NFT دریافت کنید، توصیه می‌شود به r/CollectibleAvatars بپیوندید، که یک انجمن برای افراد دعوت شده است.

از کجا NFT های Reddit بخریم؟

پس از پیوستن به این انجمن، می‌توانید AMAهای هنرمندان برتر NFT و همچنین پست‌هایی درباره آواتارهای کلکسیونی که برای خرید در دسترس هستند را بخوانید. همچنین شما می‌توانید NFT های Cryptosnoos را در اوپن سی خریداری کنید که به قیمت ثابت عرضه می‌شوند. شما می‌توانید این توکن ها را با ارز فیات نیز خریداری کنید. برای ورود به بازار NFT، کافی است روی پروفایل خود در بالا سمت راست کلیک کنید، سپس روی دکمه Style Avatar از منوی کشویی و سپس فروشگاه کلیک کنید.

قیمت NFT های ردیت

قیمت های NFT ها در این بازار بسیار متغیر است. شما می‌توانید NFT ها را از 9.99 دلار تا 99.99 دلار مشاهده کنید. حتی اگر بخشی از انجمن r/CollectibleAvatars نیستید، باید بتوانید یکی از این آواتارهای کلکسیونی را از طریق صفحه سازنده آواتار خریداری کنید. اگر می‌خواهید یک آواتار در اوپن سی بخرید، حساب ردیت شما باید به بازار اوپن سی متصل باشد. از اینجا می‌توانید آواتارهای کلکسیونی را جستجو کنید و گزینه خرید اکنون یا پیشنهاد را انتخاب کنید.

قیمت NFT های ردیت

آیا NFT های Reddit ارزش به دست آوردن دارند؟

به دلیل محبوبیت پلتفرم ردیت و عنصر منحصر به فرد آواتارهای کلکسیونی، NFT های ردیت سرمایه گذاری خوبی برای آینده هستند. در صورت تمایل به نوشتن نظرات و ایجاد پست در ردیت شما می‌توانید NFT ها را در ردیت استفاده کنید. اگر توانستید یک ایردراپ رایگان NFT ردیت دریافت کنید شاید خوب باشد که آن را نگهداری کنید تا در آینده بفروشید.

همچنین می‌توانید این NFT ها را خریداری کنید و به عنوان سرمایه گذاری نگهداری کنید، هرچند داموندمگ هیچ پیشنهاد سرمایه گذاری به شما نمی‌دهد و شما باید برای تصمیمات سرمایه گذاری دقت کافی را داشته باشید. در حالی که بسیاری از این NFT ها قیمت مشخصی دارند، تعداد زیادی مجموعه آواتار کلکسیونی در OpenSea وجود دارد که به شما امکان می‌دهد NFT های منحصر به فرد و ارزشمندتری را خریداری کنید که می‌توانید از آن‌ها به عنوان آواتار در ردیت استفاده کنید.

جمع بندی

صنعت NFT در چند سال گذشته به طور فزاینده ای محبوب شده است. با افزایش محبوبیت، جوامعی مانند ردیت شروع به ارائه NFT به اعضا می‌کنند که به ایجاد حس اجتماعی بیشتر کمک می‌کند و در عین حال به اعضا امکان می‌دهد شخصیت خود را نشان دهند. اکنون که می‌دانید چگونه یک NFT در ردیت دریافت کنید، چه از طریق خرید یکی از آن‌ها در بازار NFT یا درخواست یکی از ایردراپ های رایگان NFT در ردیت، باید به دنبال یک آواتار متناسب با شخصیت خود باشید، چرا که می‌توانید این آواتارها را به عنوان پروفایل خود استفاده کنید.

سوال های متداول

1- NFT های ردیت چند نوع هستند؟

ردیت انواع مختلف توکن های غیر مثلی دارد که شامل کریپتوسونز و NFT های رایگان است.

2- ایردراپ رایگان ردیت چگونه است؟

این ایردراپ شامل حال افرادی می‌شود که فعالیت قابل قبولی در این وب‌سایت داشته اند و توانسته اند میزان خوبی از امتیاز کارما دریافت کنند.

3- آیا ردیت NFT رایگان می‌دهد؟

بله ردیت به افرادی که فعالیت خوبی در این وب‌سایت دارند، توکن رایگان می‌دهد.

4- ردیت به چه کسانی NFT رایگان می‌دهد؟

ردیت به ردیتورها و ساب ردیتورهایی که امتیاز کافی کارما دارند، NFT رایگان می‌دهد.

دسته بندی مطالب
مطالب مرتبط
مطالب مرجع

ارز دیجیتال چیست؟

بلاک چین چیست؟

متاورس چیست؟

NFT چیست؟

دیفای (DeFi) چیست؟

صرافی غیرمتمرکز چیست؟

کیف پول چیست؟

تحلیل تکنیکال چیست؟

ایردراپ چیست؟

استیکینگ ارز دیجیتال چیست؟

بیت کوین چیست؟

اتریوم چیست؟

تتر چیست؟

خرید و فروش ارز های دیجیتال
ما را دنبال کنید
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.