داموندمگ

بهترین کانال های یوتیوب ارز دیجیتال + معرفی 23 کانال

DAMOND
بهترین کانال های کریپتوی یوتیوب

یوتیوب یک ابزار ضروری برای هرکسی است که به دنبال بهبود دانش کریپتوی خود است. اما بهترین کانال های یوتیوب کریپتو کدامند؟ به لطف جریان مداوم اطلاعات از رسانه‌های اجتماعی، به‌روز ماندن با اخبار و به‌روزرسانی‌های ارزهای دیجیتال، دسترسی به اطلاعات در هیچ زمانی مثل امروز آسان نبوده است. با این حال، یافتن بهترین کانال‌های کریپتو یوتیوب می‌تواند چالش برانگیز باشد، به خصوص اگر در این فضا تازه‌کار هستید. علاوه بر این، شیوع کلاهبرداری و اطلاعات نادرست آنلاین می‌تواند تشخیص اینکه به کدام رسانه‌ها اعتماد کنید را دشوار می‌کند.
در این مقاله از داموندمگ، ما قصد داریم بهترین کانال های یوتیوب ارز دیجیتال را بررسی کنیم. ما به برخی از بزرگ‌ترین نام‌ها در صنعت و برخی از برجسته‌ترین مربیان و تأثیرگذاران نگاهی خواهیم کرد.

بهترین کانال های یوتیوب ارز دیجیتال

کانال های کریپتوی یوتیوب

توییتر و یوتیوب در موفقیت و پذیرش ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین نقش اساسی داشته‌اند. اثری که رسانه‌های اجتماعی ایجاد می‌کنند، جنبش مردمی را برای علاقه‌مندان به ارز دیجیتال و بلاک چین تسهیل کرده است. علاوه بر این، این پلتفرم‌ها جامعه را قادر می‌سازد تا اطلاعات و نظرات حیاتی را در مورد مهم‌ترین موضوعات در صنعت به اشتراک بگذارد. بر این اساس، در دسترس بودن گسترده محتوای بلاک چین و موارد آموزشی با کیفیت بالا، جامعه‌ای آگاه و با اشتیاق به یادگیری ایجاد می‌کند.

با تمام این اوصاف، بهترین کانال های یوتیوب ارز دیجیتال کدام هستند؟ البته پاسخ به این سؤال تا حد زیادی به سلیقه و ترجیحات شخصی شما بستگی دارد. همچنین، درک شما از جنبه‌های خاصی از صنعت کریپتو ممکن است بر انتخاب محتوای بلاک چین تأثیر بگذارد. با این حال، در سراسر جامعه کریپتو درباره برخی از برجسته‌ترین و تأثیرگذارترین سازندگان محتوا اتفاق‌نظر وجود دارد.

در ادامه، برخی از بهترین کانال‌های کریپتو یوتیوب را برای تمام سطوح دانش و تجربه فهرست کرده‌ایم. در این لیست، طیف وسیعی از محتوای آموزشی را خواهید دید که حوزه‌های مختلف این صنعت را پوشش می‌دهد. علاوه بر این، مروری بر برخی از پربازدیدترین محتواهای کریپتو و بلاک چین در یوتیوب خواهیم داشت.

1. بیت بوی کریپتو (BitBoy Crypto)

بیت‌بوی کریپتو که توسط بن آرمسترانگ در ژانویه 2018 تأسیس شد، یکی از شناخته‌شده‌ترین کانال‌های کریپتو یوتیوب است. این کانال دارای اخبار صنعت، بینش بازار و محتوای آموزشی است. همچنین، کانال بیت‌بوی کریپتو میزبان مصاحبه‌های منظم با کارشناسان صنعت است. آرمسترانگ از سال 2012 در فضای کریپتو حضور داشته است. از زمان آغاز به کار، کانال بیت‌بوی کریپتو بیش از 1.45 میلیون مشترک جمع‌آوری کرده است.

BitBoy Crypto

2. کوین بیورو (Coin Bureau)

کوین بیورو

کوین بیورو یک کانال آموزشی کریپتو یوتیوب است. Presenter Guy صاحب آن، یکی از مدافع صنعت کریپتو است که بسیار خوش صحبت و آگاه است و با یک تیم اختصاصی کار می‌کند. کانال کوین بیورو، به‌روزرسانی‌های منظم درباره آخرین ترندها و پروژه‌های کریپتو ارسال می‌کند. در زمان نگارش این مقاله، کانال یوتیوب آن 1.95 میلیون مشترک دارد. بر این اساس، کوین بیورو به عنوان یکی از بهترین کانال‌های کریپتو برای مبتدیان در نظر گرفته می‌شود.

Coin Bureau

3. آلت کوین دیلی (Altcoin Daily)

آلت کوین دیلی (Altcoin Daily)

آلت کوین دیلی که توسط برادران آرون و آستین ارائه شده است، اخبار و نظرات روزانه را در مورد فضای کریپتو ارائه می‌دهد. همچنین کانال آلت کوین دیلی یوتیوب بیش از 1.2 میلیون دنبال کننده دارد که آن را به یکی از شناخته شده‌ترین کانال‌ها تبدیل می‌کند. علاوه بر این، این کانال به طور منظم مهمانان برجسته و مصاحبه‌هایی با اینفلوئنسرهای کریپتو و رهبران پروژه‌ها دارد. همچنین، برادران دیلی از مدافعان بیت کوین هستند و استراتژی مشابهی را هم در تجارت آلت کوین‌ها و هم برای ذخیره بیت کوین بیشتر به اشتراک می‌گذارند.

مطلب پیشنهادی داموندمگ:  راهکار لایه دو zkSync چیست؟ + کاربردهای آن

Altcoin Daily

4. دیتا دش (DataDash)

یکی از بهترین کانال های یوتیوب ارز دیجیتال دیتا دش است. نیکلاس مرتن یک سخنران بین‌المللی و بنیان‌گذار و مدیرعامل دیجی فاکس (Digifox)، ارائه‌دهنده خدمات پرداخت‌های کریپتو است. همچنین، مرتن مؤسس دیتا دش، یکی از قدیمی‌ترین کانال های یوتیوب ارز دیجیتال است. این کانال با بیش از 500 هزار مشترک، تجزیه و تحلیل فنی، بینش بازار و پیش‌بینی قیمت طیف وسیعی از دارایی‌های کریپتو را ارائه می‌دهد.

5. شلدون ایوانز (Sheldon Evans)

شلدون ایوانز یک عکاس و یوتیوبر کریپتو از ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی است. کانال یوتیوب او اخبار منظم، تجزیه و تحلیل فنی (TA)، محتوای آموزشی و به‌روزرسانی بازار را ارائه می‌دهد. این کانال بیش از 740 هزار مشترک دارد و یکی از سریع‌ترین کانال های یوتیوب ارز دیجیتالی در حال رشد است. همچنین، ایوانز یک گروه «Patreon» دارد که در آن دنبال کنندگان می‌توانند به محتوای برتر دسترسی داشته باشند.

6. مورالیس وب 3.0 (Moralis Web3)

مورالیس وب 3.0

مورالیس بهترین کانال کریپتو یوتیوب برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب 3.0 است. در آن، می‌توانید راهنماهای ویدیویی گام به گام برای ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) و اجزای مختلف وب 3.0 را بیابید. همچنین، کانال مورالیس محتوای آموزشی فراوانی را برای کمک به گسترش مجموعه وب 3 خود ارائه می‌دهد.

7. ریل ویژن کریپتو (Real Vision Crypto)

ریل ویژن کریپتو یک کانال رسانه‌ای مالی و کریپتو است، که تجزیه و تحلیل عمیق و نظرات کارشناسان برجسته در این زمینه را در مورد اقتصاد جهانی ارائه می‌دهد. علاوه بر این، کانال ریل ویژن کریپتو دارای کلیپ‌هایی از مصاحبه‌ها، مستندها و بحث‌های بین سرمایه‌گذاران برتر و کارشناسان مالی است.

8. کریپتو وندیو (CryptoWendyO)

کریپتو وندیو یک کانال خبری کریپتو با 156 هزار مشترک است. این کانال دارای بررسی‌های منظم، مصاحبه‌ها و تحلیل‌های فنی به همراه به‌روزرسانی‌ها و نظرات بازار است. همچنین، وندی مجری «The O Show» است، یک کانال آموزشی کریپتو و بلاک چین برای مبتدیان که استریم‌های زنده منظم را پست می‌کند.

9. ایوان آن تک (Ivan on Tech)

ایوان لیلجکویست (Ivan Liljeqvist) یک سخنران بین‌المللی و مدرس بلاک چین است. هم‌بنیانگذاران مورالیس و مورالیس آکادمی، ایوان آن تک یکی از تأثیرگذارترین چهره‌ها در فضای کریپتو است. همچنین کانال یوتیوب ایوان آن تک با تقریباً 500 هزار مشترک به یکی از پربازدیدترین و معتبرترین کانال‌ها در این فضا تبدیل شده است. این تا حدودی به دلیل موفقیت پخش زنده روزانه «Good Morning Crypto» است که از زمان راه‌اندازی آن محبوبیت زیادی داشته است. همچنین، این کانال عناصر از اقتصاد کلان، تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی را برای ارائه محتوای با کیفیت بالا استفاده می‌کند.

10. آندریاس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos)

آندریاس آنتونوپولوس سخنران، مربی و نویسنده‌ای پرفروش است. بسیاری آنتونوپولوس را یکی از معتبرترین و تأثیرگذارترین کارشناسان در صنعت کریپتو می‌دانند. کانال یوتیوب او خانه محتوای آموزشی رایگان و بی‌طرفانه است که موضوعات پیچیده پیرامون بلاک چین و فناوری‌های غیرمتمرکز را به محتوای قابل هضم در چندین زبان تبدیل می‌کند.

مطلب پیشنهادی داموندمگ:  میم کوین (Meme Coin) چیست؟ معرفی بهترین میم کوین

11. استنزبری ریسرچ (Stansberry Research)

استنزبری ریسرچ

استنزبری ریسرچ یک ناشر مستقل و بی‌طرف تحقیقات مالی است، که خدمات اشتراکی را به سرمایه‌گذاران و سرمایه‌داران ارائه می‌دهد. علاوه بر این، تحقیقات استنزبری تقریباً هر زمینه‌ای از سرمایه‌گذاری و مسائل مالی را پوشش می‌دهد، از جمله سهام، اوراق قرضه، املاک و مستغلات، و کالاها. همچنین، این پروژه تمرکز زیادی بر سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال و تأثیرات اقتصادی و اجتماعی گسترده‌تر فناوری بلاک چین دارد.

12. باکس ماینینگ (Boxmining)

باکس ماینینگ یک منبع خبری مستقل برای دارایی‌های دیجیتال و فناوری‌های غیرمتمرکز با بیش از 265 هزار مشترک است. این کانال محتوای آموزشی منظم و به‌روزرسانی‌های اخبار کریپتو را در ویدیوهای کوتاه و قابل فهم ارائه می‌کند. همچنین، باکس ماینینگ دارای یک تیم متنوع از مشارکت‌کنندگان متشکل از کارشناسان پیشرو در صنعت است. به علاوه، باکس ماینینگ هر دوشنبه، چهارشنبه و جمعه در ساعت 3:00 بامداد (UTC) برای بحث در مورد موضوعات کلیدی و تعامل با جامعه ارزهای دیجیتال به صورت زنده برنامه دارد.

13. بنجامین کوئن (Benjamin Cowen)

بنجامین کوئن مجری برنامه «Into the Cryptoverse» است، یک نمایش تحلیل تکنیکی و تحلیل بنیادی ارزهای دیجیتال. همچنین، کوئن بر مطالعه و بحث علمی به جای الگوهای رفتاری و پرایس اکشن تأکید دارد. این رویکرد منجر به دنبال کردن بیش از 700 هزار مشترک شده است. علاوه بر این، کانال یوتیوب بنجامین کوئن محتوای بلاک چین و کریپتوی روزانه بسیار قابل فهمی را نیز ارائه می‌دهد.

14. واس کوین (VoskCoin)

واس کوین

کانال یوتیوب واس کوین با بیش از 500 هزار مشترک، یکی از برجسته‌ترین کانال‌های استخراج ارز دیجیتال است. علاوه بر این، واس کوین بینش منظمی در مورد تجهیزات استخراج، سودآوری استخراج، اخبار ارزهای دیجیتال و روندهای بازار ارائه می‌دهد. همچنین، این کانال راهنماها و آموزش‌های عمیقی را برای راه‌اندازی تجهیزات استخراج کریپتو و اطلاعاتی در مورد نحوه سودآوری استخراج کریپتو ارائه می‌دهد.

15. الیو تریدز کریپتو (EllioTrades Crypto)

الیو تریدز کریپتو یک کانال با تمرکز بر توکن غیرقابل تعویض (NFT) است، که توسط الیوت وین من (Elliot Wainman)، یکی از بنیانگذاران سوپر فارم دائو (SuperFarmDAO) ارائه شده است. این کانال به پروژه‌های ارزهای دیجیتال و NFT در حال پیشرفت کمک می‌کند. همچنین، الیو تریدز به‌روزرسانی و تجزیه و تحلیل بازار را در مورد رویدادهای جاری در داخل و اطراف فضای کریپتو ارائه می‌دهد. علاوه بر این، این کانال بهترین برای پیگیری اخبار و به‌روزرسانی‌ها در مورد بازی‌های کریپتو و پروژه‌های متاورس است.

16. تک کان کاتالینا (Tech con Catalina)

تک کان کاتالینا یک کانال آموزشی کریپتو در یوتیوب به زبان انگلیسی و اسپانیایی است. تک کان کاتالینا مستقر در بوئنوس آیرس آرژانتین، محتوای آموزشی برای شرکت‌ها از طریق رسانه‌های اجتماعی ایجاد می‌کند. همچنین، کاتالینا صاحب کانال در دانشگاه نیکوزیا تدریس می‌کند و اولین دوره آنلاین اسپانیایی را در مورد بیت کوین، بلاک چین و ارز دیجیتال ارائه کرده است.

17. لارک دیویس (Lark Davis)

لارک دیویس (Lark Davis)

لارک دیویس، با نام مستعار «The Crypto Lark» یک سرمایه‌گذار ارز دیجیتال و سهام، اینفلوئنسر ارز دیجیتال و یوتیوبر است. کانال یوتیوب لارک دیویس بیش از 480 هزار مشترک دارد و اطلاعات و پیش بینی‌های روزانه بازار را ارائه می‌دهد. همچنین، این کانال راه‌های مختلفی را برای یادگیری در مورد سرمایه‌گذاری کریپتو و تنوع پرتفولیو ارائه می‌دهد.

مطلب پیشنهادی داموندمگ:  معرفی بهترین مرورگرهای وب 3.0

18. کریپتو کیسی (Crypto Casey)

کریپتو کیسی یک کانال آموزشی بلاک چین با بیش از 320 هزار مشترک است. این کانال موضوعات پیچیده در مورد بلاک چین، ارزهای دیجیتال، امور مالی و اقتصاد را تجزیه و تحلیل می‌کند تا آموزش‌های ساده‌ای را ارائه دهد که همه می‌توانند آن را درک کنند. علاوه بر این، کریپتو کیسی همه چیز را از مالیات‌های کریپتو گرفته تا NFT و نکاتی در مورد اجتناب از کلاهبرداری را پوشش می‌دهد.

19. کریپتو جب (Crypto Jebb)

کریپتو جب یک کانال تحلیل تکنیکال و معاملات ارز دیجیتال با بیش از 200 هزار مشترک است. همچنین، این کانال محل پخش زنده و پرسش و پاسخ «CryptoNCoffee» است. علاوه بر این، کانال یوتیوب کریپتو جب دارای پیش‌بینی‌های منظم بازار، مصاحبه‌ها و تفسیر ارزهای دیجیتال است.

20. دت مارتینی گای (That Martini Guy)

دت مارتینی گای یک یوتیوبر کریپتو مستقر در بریتانیا است، که تمرکز زیادی بر تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی دارد. به عنوان یک تریدر بسیار موفق، دت مارتینی گای بیش از 126 هزار مشترک دارد. همچنین، او یک علاقه‌مند به خودرو است و به خاطر فروش بیت کوین برای خرید لامبورگینی شهرت پیدا کرده است. علاوه بر این، در این کانال او بینش‌های روزانه بازار را منتشر می‌کند و یکی از بنیان‌گذاران «cryptosavingexpert.com» است، یک وب‌سایت آموزشی کریپتو که استفاده از آن رایگان است.

21. مون (The Moon)

بهترین کانال های کریپتوی یوتیوب مون

مون یکی از کانال‌های یوتیوبی پیشرو در تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال با بیش از 550 هزار مشترک است. این کانال به پیش بینی قیمت، اخبار بازار و معاملات ارزهای دیجیتال می‌پردازد. همچنین، کارل صاحب کانال در شبکه فاکس تی‌وی، یاهو فاینانس ظاهر شد و یکی از هم‌بنیانگذاران پروژه پرداخت‌های کریپتوی کاستا (Kasta) است.

22. آنتونی پمپلیانو (Anthony Pompliano)

آنتونی پومپ پمپلیانو یک سرمایه‌گذار و کارآفرین آمریکایی است. همچنین، او میزبان «The Pomp Podcast» در کانال یوتیوب خود است، که بیش از 350 هزار مشترک دارد. علاوه بر این، این کانال میزبان مصاحبه‌های منظم با طیف وسیعی از کارشناسان از حوزه‌های مختلف مالی و فناوری است. علاوه بر این، این کانال بینش و نظرات شخصی در مورد کریپتو، امور مالی، فناوری و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.

23. کریپتو تیپس (Crypto Tips)

کریپتو تیپس یک کانال کریپتو یوتیوب است که توسط یک زن و شوهر با نام‌های هایدی و توبی اداره می‌شود. این کانال به‌روزرسانی‌هایی در مورد رویدادهای ICO، پروژه‌های جدید و اصول بلاک چین و ارز دیجیتال ارائه می‌دهد. همچنین، کریپتو تیپس میزبان مصاحبه‌های منظم، پخش زنده، و جلسات AMA است که روندهای فعلی و دیدگاه‌های کلان را پوشش می‌دهد.

سخن پایانی: بهترین کانال های یوتیوب ارز دیجیتال

در عصر امروزی، همیشه نیازی به رفتن به دانشگاه برای به دست آوردن تحصیلات خوب نیست. در واقع، برخی از با مبتکرترین مربیان خارج از سیستم آموزشی سنتی فعالیت می‌کنند. یوتیوب به نسل جدید کاربران اینترنت امکان داده است تا طیف گسترده‌ای از رشته‌ها و مهارت‌ها را بیاموزند. بدون شک این امکان برای تکنولوژی جدید و در حال رشدی مانند ارز دیجیتال و صنعت کریپتو، بسیار مفید است. افراد می‌توانند از نظر سرمایه‌گذاران باتجربه آگاه شوند و همچنین از آموزش‌های مختلف بهره ببرند.

دسته بندی مطالب
مطالب مرتبط
مطالب مرجع

ارز دیجیتال چیست؟

بلاک چین چیست؟

متاورس چیست؟

NFT چیست؟

دیفای (DeFi) چیست؟

صرافی غیرمتمرکز چیست؟

کیف پول چیست؟

تحلیل تکنیکال چیست؟

ایردراپ چیست؟

استیکینگ ارز دیجیتال چیست؟

بیت کوین چیست؟

اتریوم چیست؟

تتر چیست؟

خرید و فروش ارز های دیجیتال
ما را دنبال کنید
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.