داموندمگ

EverGrow چیست؟ ارز دیجیتال EverGrow با توکن EGC

DAMOND
کوین evergrow چیست

بازار ارزهای دیجیتال پر از فرصت‌های ریز و درشت برای کسب درآمد است. این درآمد هم می‌تواند به شکل فعال باشد و شما در کسب آن نقش مستقیم داشته باشید و هم می‌تواند غیرفعال باشد و فقط از سرمایه خود برای کسب درآمد استفاده کنید. کسب درآمد غیرفعال به دلیل کم دردسر بودن آن طرفداران زیادی دارد و پروژه‌های زیادی در این زمینه راه اندازی شده‌اند. یکی از این پروژه‌ها EverGrow است. آیا می‌دانید کوین EverGrow چیست و چطور قرار است برای شما درآمد غیرفعال ایجاد کند؟ با ما در این مطلب از داموندمگ همراه باشید تا مروری دقیق بر این پروژه داشته باشیم و ببینیم که چطور می‌توان از آن کسب درآمد کرد.

EverGrow چیست؟

EverGrow (ECG) یکی از بزرگترین توکن‌های پاداش استیبل کوین در بازار امروز است. این کوین مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس (BSC) راه اندازی شده است و از استاندارد BEP-20 تبعیت می‌کند که می‌توان آن را شبیه به یک طرحواره در نظر گرفت که قوانین استفاده را تعریف می‌کند.

چیزی که EverGrow را متمایز می‌کند این است که دارای یک سیستم پاداش توکن داخلی است که به خریدار اجازه می‌دهد حتی زمانی که بازار در رکود است، درآمد غیرفعال به دلار بایننس (BUSD) کسب کند. کوین EverGrow همچنین یک توکن فوق العاده ضد تورم است، به این معنی که مقدار آن در بازار به مرور زمان کاهش می‌یابد. این بدان معناست که – در تئوری – مقدار کوین‌های EverGrow باقیمانده به دلیل کمیاب شدن قیمت افزایش می‌یابد.

کوین Evergrow چیست؟

این مسئله در زمان عرضه کوین قابل مشاهده بود. مجموع عرضه در ابتدا به یک کوادریلیون تنظیم شده بود، اما نیمی از توکن‌ها به یک آدرس ناشناس ارسال شدند و ارزش EverGrow Coin را نزدیک به 4000 درصد افزایش داد. از آن زمان، ارزش این توکن کاهش یافته است، اما به دلیل پاداش‌های استیبل کوین، هنوز یک سرمایه گذاری بلندمدت ارزشمند است.

این سیستم نوآورانه از زمان راه اندازی بدون نقص عمل کرده است و به پروژه اجازه می‌دهد تا 138000 سرمایه گذار را جمع کند و در عین حال به پیشروترین استیبل کوین درآمد غیرفعال در جهان تبدیل شود.

EverGrow چگونه کار می‌کند؟

کوین EverGrow با ایجاد درآمد غیرفعال پایدار برای دارندگان خود از طریق یک سیستم پاداش کار می‌کند که در هر تراکنش فعال می‌شود. هر بار که سرمایه‌گذار اقدام به خرید، معامله یا خرید توکن می‌کند، 14 درصد کارمزد تراکنش در قراردادش دریافت می‌شود. هشت درصد از این کارمزد به صورت BUSD به سرمایه گذاران بازگردانده می‌شود، مشابه عملکرد سهام سنتی سود استیک. درآمد غیرفعال BUSD باید ارزش توکن را در طولانی مدت نسبتاً ثابت نگه دارد، حتی اگر ارزش خود EverGrow Coin در حال نوسان باشد.

6 درصد دیگر این سود حاصل از تراکنش به طور مساوی به سه قسمت تقسیم می‌شود و برای استخر نقدینگی، خرید و فروش و توسعه و بازاریابی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حال حاضر، 100% سود خالص صرف خرید و سوزاندن می‌شود، اما هدف نهایی پروژه این است که 100% سود به درآمد غیرفعال تبدیل شود و به سرمایه گذاران بازگردانده شود.

یکی از جنبه‌های جالب EverGrow این است که بنیانگذاران و تیم آن تنها می‌توانند از طریق سیستم پاداشی که سرمایه‌گذاران دارند درآمد عملیاتی ایجاد کنند. این بدان معناست که هم سرمایه گذاران و هم سازندگان کوین هدف یکسانی از آنچه رئیس EGC، سام کلی، کوین سهم در یک اکوسیستم نامیده است، دارند.

چرا کوین EverGrow اینقدر محبوب است؟

EverGrow بدون نیاز به فروش EverGrow Coin و ریسک ضرر، درآمدی پایدار و غیرفعال ایجاد می‌کند. با توجه به نوسانات بازار کریپتو، این یک ایده فریبنده است و سرمایه گذاران بیشتری شروع به توجه به این نوع پروژه می‌کنند.

مطلب پیشنهادی  صرافی رادیوم چیست؟ ارز دیجیتال Raydium و توکن RAY

EverGrow بر اصول شفافیت، اعتماد، جامعه و طول عمر بنا شده است. آنها به شدت در مورد ایجاد یک اکوسیستم کامل برای سرمایه گذاران و دارندگان خود احساس می‌کنند که به طرق مختلف ارزش ارائه می‌کنند.

کوین evergrow تعداد هولداری زیادی دارد

این ایده‌آل‌های بلندمدت در مکانیسم‌های کوین تعبیه شده‌اند و در میان بسیاری از افراد جامعه رمزنگاری DeFi محبوبیت پیدا می‌کنند. سام کلی، رئیس هیئت مدیره EverGrow، اظهار داشته است که کسانی که علاقه مند به سرمایه گذاری در EverGrow هستند، باید یک استراتژی را اتخاذ کنند تا 3 تا 5 سال قبل از کسب سود، آن را حفظ کنند. پس چرا این پروژه اینقدر محبوب شده است؟

رشد درآمد غیرفعال با دلار BUSD

کوین EverGrow برای سرمایه گذاران و دارندگان درآمد غیرفعال ایجاد می‌کند زیرا آنها توکن‌های پاداش در شبکه زنجیره هوشمند بایننس کسب می‌کنند. هولدرها از هر تراکنش بدون در نظر گرفتن ارزش کوین EverGrow هشت درصد در هر زمان معین، BUSD کسب می‌کند. ارتباط بین EverGrow و Binance یک ارتباط مهم است، زیرا مستقیماً به یکی از اولین انتقادات کوین EverGrow  پاسخ می‌دهد و آن هم پیدا کردن و خرید توکن از طریق صرافی‌ها است.

استخرهای نقدینگی

استخرهای نقدینگی بخش بسیار مهمی از اکوسیستم ارزهای دیجیتال در سراسر جهان هستند. با این حال، جالب است که EverGrow به جای جذب سرمایه‌گذاران با توکن‌های LP، درصدی پایه در کارمزد تراکنش‌های خود دارد. استخرهای نقدینگی رویکردی سریع‌تر و کارآمدتر برای نقدینگی غیرمتمرکز دارایی‌های مشترک ایجاد می‌کنند.

این باعث ایجاد یک قیمت کف پایدار می‌شود و باید از لغزش جلوگیری کند که در هنگام تلاش برای ورود و خروج از بازار نگران کننده است. کوین EverGrow از قراردادهای هوشمند برای تأمین نقدینگی دارایی معامله گران هنگام مبادله بین بازارها در انواع صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) استفاده می‌کند. از آنجایی که لغزش در زمان‌های نوسانات رایج‌تر است، استخر نقدینگی EverGrow بر ثبات و رشد کلی تمرکز دارد.

بازخرید و سوزاندن

یک پروژه ارز دیجیتال از صندوق ذخیره توکن خود برای ارسال توکن‌ها به کیف پول‌های ناشناس و غیرقابل دسترس استفاده می‌کند. این فرآیند قیمت را افزایش می‌دهد و پاداش ایجاد می‌کند، اما این کاذ توکن‌ها را برای همیشه از گردش خارج می‌کند. این باعث کمبود می‌شود که باید ارزش نسبی توکن‌ها را در کیف پول هر دارنده افزایش دهد.

از آنجایی که EGC یک کوین بیش از حد تورمی است، افزایش غیرفعال ارزش (در حالی که بیشتر به نوسانات بازار وابسته است) می‌تواند درآمد اضافی برای دارندگان ایجاد کند. کاربران همچنین می‌توانند توکن‌های دریافتی خود را از طریق یک برنامه اختصاصی مشاهده کنند تا به صورت دستی جوایز را درخواست کنند و دریافت کنند.

مکانیسم تهاجمی ضد نهنگ

در حال حاضر، هیچ‌کس واقعاً نمی‌تواند برای جلوگیری از تأثیر سریع نهنگ‌ها بر قیمت هر ارز دیجیتال کاری انجام دهد، اما EverGrow یکی از تهاجمی‌ترین مکانیسم‌های ضد نهنگ را در بازار DeFi دارد. سیستم‌های ضد نهنگ فعالیت نهنگ‌های کریپتو را بررسی و با آن مقابله می‌کنند تا از ثروت هنگفت خود برای دستکاری ارزش‌های بازار استفاده نکنند و مقادیر زیادی ارز را در یک بازه زمانی کوتاه نفروشند و در بازار ایجاد وحشت نکنند. به منظور جلوگیری از فروش زیاد و کاهش ارزش کوین، EverGrow یک سیستم ضد نهنگ با ممیزی‌های مکرر ایجاد کرد.

کوین Evergrow ضد نهنگ است

برای جلوگیری از دستکاری نهنگ‌ها، 1% کارمزد اضافی برای تمام فروش‌ها اعمال می‌شود و EverGrow 0.2% از عرضه در گردش را محدود می‌کند. تاکنون، به جز یک حادثه که بلافاصله توسط تیم پروژه رسیدگی و تصحیح شد، به نظر می‌رسد اقدامات ضد نهنگ EverGrow موثر بوده باشد.

اقتصاد توکنی EverGrow Coin

مکانیک پشت این کوین و اکوسیستم اطراف آن بر اساس استراتژی توزیع توکن EverGrow و توکنومیک پیشرفته است. Tokenomics یا اقتصاد توکنی یک اصطلاح جامع برای عناصر مختلفی است که یک ارز دیجیتال را برای سرمایه‌گذاران ارزشمند و جالب می‌کند که همچنین توکنومیکس سالم را برای موفقیت هر پروژه ارز دیجیتال بسیار مهم می‌کند.

توکنومیکس EverGrow متفاوت از بسیاری از پلتفرم‌های دیگر عمل می‌کند، زیرا نه تنها تیم پروژه می‌تواند از همان پاداش‌های سرمایه‌گذاران خود درآمد کسب کند، بلکه این پاداش‌ها همچنین به منظور ایجاد ثبات طولانی‌مدت و رشد اکوسیستمی در اطراف کوین است که باعث می‌شود فراتر از جنبه‌های پولی آن برای کاربران ارزشمند است. مشوق‌های خوب آن به توکن‌ها طول عمر می‌بخشد و اغلب به بازدهی بالاتر برای کاربران EverGrow تبدیل می‌شود.

مطلب پیشنهادی  اتریوم چیست؟ ارز دیجیتال Ethereum با توکن ETH

توکن‌های EverGrow بخشی جدایی ناپذیر از زیرساخت‌های آن هستند. همانطور که قبلا ذکر شد، 14٪ کارمزد تراکنش به توکن‌های پاداش مختلف تبدیل می‌شود. در حالی که 8٪ از آن به طور خودکار بین همه دارندگان توکن توزیع می‌شود، 2٪ به توسعه پروژه EverGrow Coin، هزینه‌های عملیاتی و کارکنان اختصاص داده می‌شود.

نقشه راه کوین EverGrow

هدف اولیه EverGrow این است که EverGrow Coin را به یکی از 20 پروژه ارز دیجیتال برتر تبدیل کند و در عین حال جنبش درآمد غیرفعال وب 3.0 را متحول کند. از زمان راه‌اندازی، این کوین با بیش از 138000 دارنده در 150 کشور و 100000 دنبال‌کننده و عضو رسانه‌های اجتماعی، رشد زیادی کرده است. در ادامه برخی از طرح‌های این پروژه که در حال حاضر در حال توسعه هستند و سرمایه‌گذاران را جذب می‌کنند، آورده شده است.

مارکتپلیس LunaSky و پروژه وام NFT

LunaSky که در ماه مه 2022 معرفی شد، بازارNFT  این پروژه است که در آن کاربران می‌توانند NFT را خریداری، بفروشند و ضرب کنند. این بازار NFT از کراس چین پشتیبانی می‌کند، اما جذاب‌ترین جنبه بازار LunaSky این است که شامل وام NFT نیز می‌شود تا نقدینگی در دسترس‌تر را در فضای NFT و DeFi ارتقا دهد.

کوین evergrow بازار NFT دارد

یکی از اولین مکانیزم‌ها در نوع خود، بازار LunaSky است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا در برابر NFT‌های خود به عنوان وثیقه وام بگیرند، که فرصت دیگری را برای صاحبان کسب درآمد غیرفعال ایجاد می‌کند. این عمل شبیه به توکن پاداش است که به BUSD اجازه می‌دهد فقط با نگه داشتن آن در کیف پول خود به طور غیر فعال زیاد شود. EverGrow همچنین قول داده است که نرخ‌های بهره عادلانه ای را در نظر بگیرد تا دارندگان بتوانند بدون فروش کسب درآمد کنند.

استخرهای استیک

استخرهای استیک، که به عنوان فراهم کننده نقدینگی با پشتوانه بازتاب نیز شناخته می‌شوند، مشابه استخرهای استخراج سنتی هستند، که در آن همه ذینفعان متعدد منابع محاسباتی را ترکیب می‌کنند تا با تأیید و اعتبارسنجی بلاک‌های جدید، شانس خود را برای کسب پاداش افزایش دهند. این کار با استفاده از قراردادهای هوشمند برای انتقال بخشی از نقدینگی آن به توکن‌های شریک، مانند BUSD، برای تقسیم بین اعضای استخر انجام می‌شود. هدف این است که کاربران را تشویق کنیم تا پاداش‌های خود را به جای فروش در یک بازار صعودی، به شکل درازمدت نگه دارند.

پلتفرم اشتراک محتوای Crator

در ژانویه 2022، کوین EverGrow همچنین یک پلتفرم اشتراک محتوا را برای سهامداران خود و سایر سرمایه گذاران، توسعه داد و راه اندازی کرد که نام آن Crator است. این برنامه هنوز در مرحله آزمایش بتا است و به کاربران اجازه می‌دهد تا دارایی‌های خود را به صورت بلادرنگ ببینند. طبق بیانیه EverGrow، این اولین فضای اجتماعی فیات و کریپتو در جهان برای سازندگان محتوا است.

پلتفرم اشتراک محتوای Crator

EverGrow Meta

EverGrow همچنین با Objective Reality و AbstractVR برای ایجاد یک جهان واقعیت مجازی به نام EverGrow Meta تلاش می‌کند و قرار است کل اکوسیستم EverGrow را در این متاورس گرد هم می‌آورد. به زودی، کاربران می‌توانند NFT‌های LunaSky را در یک گالری سه‌بعدی ببیند، با دیگر کاربران و تأثیرگذاران در Crator معاشرت کنند، بازی‌های VR انجام دهند و حتی از فروشگاه‌های مجازی خرید کنند.

صرافی و کیف پول کوینEverGrow

تیم EverGrow اعلام کرده است که به طور کامل توکنومیک‌های پیشرفته خود را برای پاداش در ارزهای بومی و غیر بومی و همچنین NFT‌ها یکپارچه خواهد کرد. کاربران می‌توانند این کار را با یکی از دو روش انجام دهند: کیف پول نرم افزاری یا کیف پول سخت افزاری. تفاوت اصلی بین این دو نوع این است که کیف پول‌های سخت افزاری اغلب به عنوان گزینه ایمن تر در نظر گرفته می‌شوند زیرا به اینترنت متصل نیستند و در نتیجه در برابر هک مقاوم هستند.

مطلب پیشنهادی  Trader Joe چیست؟ صرافی Trader Joe با نماد JOE

هر دو کیف پول کریپتو EverGrow و EverGrow Exchange برای کمک به سرمایه‌گذاران با اهداف بلندمدت طراحی شده‌اند که با تحقیقات و سرمایه‌گذاری با مبلغ مناسب بتوانید در آن درآمد بیشتری کسب کنند. در نهایت، کاربران از طریق خرید و فروش با فعالیت‌های اضافی مانند ماینینگ و توکن‌های بازتاب، و همچنین تجارت NFT و مشارکت در وام NFT سود خواهند برد.

کوین EverGrow را از کجا بخریم؟

در حال حاضر، EverGrow را می‌توان در BitMart و PancakeSwap خریداری کرد. توجه به این نکته مهم است که BitMart خدماتی را در ایران ارائه نمی‌دهد، بهتر است که از پنکیک سواپ استفاده کنید و قبل از آن حتما vpn استفاده کنید چرا که این صرافی در حال حاضر در ایران باز نمی‌شود.

کوین evergrow خاصیت سوزاندن دارد

با استفاده از یک کیف پول سازگار، کاربران می‌توانند EverGrow Coin را با BNB یا BUSD خریداری کنند. آنها می‌توانند با مراجعه به وب سایت خود و استفاده از تابع WalletConnect برای اتصال از طریق یک کد QR، یک کیف پول سازگار را به صرافی EverGrow متصل کنند.

آیا کوین EverGrow یک سرمایه گذاری خوب است؟

استقبال از استیبل کوین‌ها بعد از اتفاقاتی که برای پروژه لونا افتاد بسیار کمتر از قبل شده است. کوین EverGrow برای دور زدن مسائلی طراحی شده است که در گذشته بر روی دیگر توکن‌ها تأثیر منفی گذاشته است. ممکن است سرمایه‌گذاران هنوز در مورد سرمایه‌گذاری محتاط باشند و به حجم سرمایه این کوین نگاه کنند و آن را مناسب ندانند چون پروژه هنوز کوچک است. با این حال بنیان گذاران این پروژه سازوکارهایی برای جذاب‌تر کردن آن ایجاد کرده‌اند.

نمودار قیمتی کوین evergrow

پروژه‌های ارز دیجیتال معمولا توسط افراد و نهادها اداره می‌شوند، اما کوین EverGrow کارهای زیادی برای درگیر نگه داشتن ذینفعان فعلی و آینده نگر در زیرساخت‌های اطراف کوین انجام می‌دهد. سر و صدای زیادی در مورد کوین و برنامه‌های استراتژیک واضح تیم آن برای چند سال آینده وجود دارد. وقتی یک سرمایه‌گذار این توکن را می‌خرد، وارد یک جامعه کامل و سیستم پشتیبانی می‌شود که هر دو برای بلندمدت ارزش ایجاد می‌کنند.

این پروژه دارای یک جامعه آنلاین با تعداد 70000 نفر کاربر در توییتر و فیسبوک و همچنین یک سرور Discord با 12000 عضو است. چیزی که برای سرمایه گذاران بالقوه هیجان انگیز است این است که از آنجایی که پروژه نسبتاً جدید است، هنوز هم امکان ورود سرمایه گذاران به آن وجود دارد.

کوین EverGrow با تمرکز بر شفافیت و جامعه طرفداران خود، اولین استیبل کوین در نوع خود است که به دارندگان این امکان را می‌دهد تا درآمد غیرفعالی کسب کنند و تیم این پروژه همچنان در حال کار بر روی خدمات بیشتر برای ایجاد درآمد مستقل بدون قربانی کردن ثبات است. این پروژه یک سرمایه گذاری منطقی است که سرمایه گذاران می‌توانند نسبت به آن احساس خوبی داشته باشند اما باید با سرمایه کم وارد آن شد و ریسک بالایی دارد.

کوین evergrow پتانسیل رشد دارد

سخن پایانی

در این مطلب مروری بر کوین EverGrow داشتیم و دیدیم که این پروژه چطور کار می‌کند و چه نقاط ضعف و قوتی دارد.  رویکرد این پرئژه به توکنومیکس با تمرکز بر دسترسی هولدرها، کسب درآمد غیرفعال در استیبل کوین و موارد دیگر باعث شده که این پروژه ارز دیجیتال بتواند محبوبیت زیادی کسب کند. البته این محبوبیت به معنای نبود ریسک در سرمایه گذاری نیست چرا که هیچ سرمایه گذاری خارج از ریسک نیست. توصیه ما به شما تحقیق بیشتر و افزایش دانش پیش از سرمایه گذاری است.

سوالات متداول

چند کوین Evergrow Coin وجود دارد؟

مجموع عرضه آن 1 کوادریلیون است.

آیا کوین EverGrow رشد قیمتی خواهد داشت؟

هیچ کس جواب این سوال را نمی‌داند. این پروژه با نقشه راه بلندپروازانه‌ای که نزدیک به راه اندازی برنامه‌های کاربردی کلیدی مانند بازار NFT، پلتفرم اشتراک محتوا، صرافی، کیف پول، و تجربه متاورس دارد، افق روشنی برای خود ایجاد کرده است. با این حال، این پروژه تا رسیدن به بهترین‌های بازار ارز دیجیتال راه زیادی در پیش دارد.

بنیان گذار پروژه EverGrow کیست؟

سام کلی، رئیس EverGrow Coin است.

دسته بندی مطالب
مطالب مرتبط
مطالب مرجع

ارز دیجیتال چیست؟

بلاک چین چیست؟

متاورس چیست؟

NFT چیست؟

دیفای (DeFi) چیست؟

صرافی غیرمتمرکز چیست؟

کیف پول چیست؟

تحلیل تکنیکال چیست؟

ایردراپ چیست؟

استیکینگ ارز دیجیتال چیست؟

بیت کوین چیست؟

اتریوم چیست؟

تتر چیست؟

خرید و فروش ارز های دیجیتال
ما را دنبال کنید
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.